^

Apple potwierdza – iPad 2 w Polsce już w piątek

Przemysław Marczyński

22 marca 2011

Ipad2

Odetchnijcie. Oficjalne źródła informują, że nowy iPad pojawi się zgodnie z planem. Będziecie go mogli kupić już w piątek. Dość dokładnie określono także godzinę, od której iPad 2 będzie mógł trafić w nasze ręce. Magiczne ułożenie wskazówek na tarczy ma pokazywać 17:00. Wcześniej więc nie zaprzątajcie sobie czasu wyjściem do sklepu.

Razem z nami, iPad 2 wkracza do Niemiec, Francji, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii… krótko mówiąc dołączyliśmy do stawki europejskiej. Nic tylko czekać teraz jak Apple otworzy swój sklep w naszym kraju. Jak widać można wystartować sprzedaż produktu Apple jak w pozostałych krajach Europy. A dzięki internetowemu sklepowi, moglibyśmy zamówić nasz tablet już o 1:00 w nocy 😉

Może i się delikatnie podśmiewam, ale coś jest na rzeczy. Premiery nie omijają Polski. iPad 2, nowe MacBooki Pro pojawiają się natychmiast z premierą światową. Rynek zaczyna żyć. Nie trzeba już kombinować, aby stać się posiadaczem nowego sprzętu. Dla mnie to zwiastun nadchodzących zmian. Zmian na lepsze.

Witryna iPada 2 – http://www.apple.com/pl/ipad/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Roberto

    szkoda tylko, że nadal brak info o oficjalnych cenach u nas 😉
    co nie przeszkadza ludziom jednak zaklepywać sprzętu w iSpotach/Cortlandach/etc.

  2. mantis30

    Hmm, oczywiście sens ma porównywanie cen polskich z innymi europejskimi. Niestety i w tym przypadku różnica na naszą niekorzyść wynosi 15-20% a czasem i więcej :/ Niby to niewiele, na pewno nie aż tyle drożej by opłacało się jechać, jednak wciąż zakup u nas boli i drenuje portfel nieprzyzwoicie :>