^

Oficjalna aplikacja PlayStation na iPhonea

Przemysław Marczyński

12 marca 2011

Playstation

Graczu (PS3), skończył się Twój trud z wyczekiwaniem na znajomego gdy pojawi się w sieci PSN. Lans z ilości zdobytych trofeów możesz mieć także przy sobie. A jeśli jesteś uzależniony od informacji i lubisz oficjalny blog PlayStation 3, również będziesz miał powód do radości. Oficjalna aplikacja PlayStation dla posiadaczy konsol jest już w App Store.

playstation4

playstation1

Program PlayStation to także bogata baza informacji o grach. Możemy je filtrować w zależności od gatunku oraz platformy. Co ważne, opisy są w języku polskim. Zresztą jak widzicie, cała aplikacja posiada nasz ojczysty interfejs, za co należą się Sony duże brawa.

playstation2

playstation3

Tego mi brakowało i Sony zwlekało dość długo na wydanie podobnej aplikacji. Nareszcie jest i sprawuje się całkiem dobrze. Interfejs może jest troszkę przytłaczać kolorystycznie, ale to są już moje subiektywne odczucia. Czekam na aktualizację gdzie będę mógł zagaić znajomych z listy Przyjaciół i zapytać się, czy nie mają ochoty na jakiś mały sparing w sieci. Do tego poproszę powiadomienia o nowych listach od znajomych z PSN i będę całkowicie uradowany. Tak więc graczu, wreszcie swój świat możesz mieć w kieszeni.

 

Program PlayStation w iTunes – kliknij
Witryna Sony PlayStation 3 – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. martig

  Nie ma w AppStore USA

  • Przemysław Marczyński

   @martig czyżby pierwszy raz SCEE się postarało bardziej niż koledzy zza wielkiej wody? Wow!

 2. Tomek

  Wkurza tylko, że nowe aplikacje nie są kompatybilne z wcześniejszym systemem … to tak jakby np nowa wersja iWork działała wyłącznie z najnowszą aktualizacją Leoparda. Paranoja 🙁

 3. Remigiusz Kurtz

  @Tomek Witamy w nowym świecie Apple 🙂 Już dawno stare Apple nie ma nic wspólnego z obecnym. Naprawdę żal. Niestety.

 4. Tomek

  Do tej pory wkurzałem się na Sony i PS3 ale nie sądziłem, że zacznę na Apple …