^

iMagazine 03/2011

IMagazine 2011 03

Kto subskrybuje iMagazine, ten wie. Kto jeszcze nie podjął tego „ryzyka” niech żałuje. Nowy numer iMagazine o inteligentnym domu już od poniedziałku czeka na Was na serwerach czasopisma.

Całkiem ładnie to wyszło w marcu, chyba dlatego, że tym razem nie przyłożyłem nawet paluszka do powstania tego numeru. Jest to więc historyczne wydarzenie, bo to chyba drugi raz jak nawaliłem (czuję się rozgrzeszony ;-)). Niewątpliwym bogactwem tego wydania są felietony. Ten numer aż od nich pęka. Nie mam zamiary wyjątkowo chwalić pewnej Damy, bo panowie również pokazali pazur. Na pewno warto zawiesić na tym oko.

Krystian Kozerawski przybliży nam MacWordl jeśli ktoś nie był, Norbetr Cała pokaże podstawy inteligentnej murarki jeśli nie wystarcza Wam ściemniacz światła w pokoju. Wojtek Pietrusiewicz pokazuje za co kocha tablet od Samsunga, a jak będziecie chcieli się czegoś nauczyć to również znajdziecie kilka tutków.

No właśnie, piję szczególnie do jednej szkółki – bazy danych FileMaker Pro. Pan Janusz Lirski doskonale wprowadza nas w tajniki tej bazy. I powiem bez ogródek, to jedyne polskie materiały jakie znajdziecie do nauki najnowszej wersji FileMakera. Oświećcie mnie, jeśli jest inaczej.

Do poczytania zatem…

iMagazine na marzec – KLIKNIJ

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy