^

Rozdajemy 20 licencji na MacX DVD Ripper Pro

Dvdripperpro

Jeśli jesteście kinomaniakami, lubicie mieć swoje filmy zawsze pod ręką, chcecie móc oglądać je na iPhonie, iPadzie czy Apple TV, dziś mam dla Was ciekawą propozycję. Razem z firmą Digiarty Software przez kilka dni będziemy rozdawać Wam licencję na program MacX DVD Ripper w wersji Pro. To potężne narzędzie do zgrywania i konwertowania płyt DVD może zagości wkrótce na Twoim dysku.

MacX DVD pozwala zgrywać materiał wideo i zapisywać go w formatach H.264, MOV, FLV, MPEG, M4V, AVI, QT(QuickTime). Co ciekawe, aplikacja pozwala zgrywać również zabezpieczone dane (usuwa na przykład ograniczenia regionalne płyt DVD).

Program wyposażono również w funkcje zaawansowanego kopiowania wideo. Możemy ustalić rozdzielczość, jakoś wideo i dźwięku, bitrate i inne. Będziemy mogli także wysłać fragment filmu na YouTube.

Dodatkowo aplikacja została wyposażona w funkcje szybkiej archiwizacji płyt DVD na dysku. Wystarczy wsunąć kompakt do napędu, aby móc zapisać ją na dysku komputera lub USB.

Warto wspomnieć, że program występuje także w wersji darmowej. MacX DVD Ripper Free jest mocno ograniczony w stosunku do wersji płatnej. Jednak warto go przetestować, ponieważ równie sprawnie potrafi radzić sobie ze zgrywaniem materiału wideo.

Dla wszystkich poszukujących zaawansowanego narzędzia do zgrywania płyt DVD na dysk, MacX DVD Ripper Pro wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. Cena programu to 34,95 dolarów (w ofercie ograniczonej czasowo). My jednak postaramy się obdarzyć Was prezentem – licencją na wersję Pro aplikacji.

Screenshodvdripper

Witryna MacX DVD Ripper Pro http://www.macxdvd.com/mac-dvd-ripper-pro/

Konkurs

Ważna informacja o licencji. Do wygrania jest licencja MacX DVD Ripper Pro. Licencja musi być aktywowana przed 30 marca. Otrzymany kod licencyjny nie upoważnia do darmowej aktualizacji do nowych wersji. Aplikacja będzie mogła być używana beż ograniczeń do czasu reinstalacji systemu.

Przebieg konkursu

1. Każdego dnia będziemy rozdawać 4 licencje. Począwszy od dzisiaj (06.03.2011) przez kolejne 5 dni będzie wylosowanych 4 zwycięzców.

2. Aby wziąć udział w konkursie, należy zostawić od godziny 00:00 do 24:00 komentarz pod wpisem. Komentarz musi zawierać link do witryny społecznościowej gdzie podana jest następująca informacja:

Gram o program MacX DVD Ripper Pro na blogu Mój Mac – http://bit.ly/eIfIfY #konkursMM

Informacja musi być napisana w dniu uczestnictwa w konkursie.

3. Jeśli w losowaniu nie zdobędziesz nagrody, możesz próbować kolejnego dnia i tak do końca trwania konkursu. Zasady uczestnictwa jak w punkcie 2.

Powodzenia i miłej zabawy 😉

Zwycięzcy

Dzień 1: raf, copox, Baleja, Lechowski

Dzień 2: ….o.patryk…., Czajka, Daniel, Piotr Zając

Dzień 3: Daniel O, iPatryk, earnur, wredniak

Dzień 4: john.doe, ekszielonogorzanka, Jaddo, earnur

Dzień 5: luksta, PATRICO, majcher, Grzegorz Waclawiak

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (61)
L

61 komentarzy

 1. Mazo

  To nie jest konkurs tylko kupowanie sobie fanów na FB i nabijanie statystyk odwiedzin.

  • Przemysław Marczyński

   @Mazo nie tylko na FB ale Twitterze i Blipie oraz rozglaszanie sławy i miłości jaką darzy Was Mój Mac.
   Ps. Następnym razem zgłoszę się o pomoc w tworzeniu zasad rozdawnictwa. Na jaki adres pisać?

 2. linder

  Używam tego programu w wersji darmowej. Przyda się każdemu kto ma trochę do czynienia z filmowaniem, filmami czy tylko jest proszony o zmianę formatu filmu „… bo jak masz Maca to słyszałem, że na nim można wszystko …”.
  http://bit.ly/eIfIfY #konkursMM

 3. Leopold

  Nie byłem ostatnio pierwszy jako „ostatni” to może będę jako pierwszy dziś „pierwszy”.
  http://bit.ly/eIfIfY #konkursMM

 4. Jaddo

  pospieszyłem się, to był komentarz przygotowany na ostatni dzień 🙂

 5. TEWS

  dlaczego nie ma listy wylosowanych dnia 5 ???

 6. Przemysław Marczyński

  @TEWS ehhh, informacja poszła na Facebook, a kod rozesłane. Wypadło m z głowy uzupełnić wpis. Dzięki za przypomnienie.