^

WriteRoom za 4 Euro

Przemysław Marczyński

24 lutego 2011

Mac os screen thumb

Kolejny wspaniały program pojawia się w Mac App Store – WriteRoom. Genialnie prosty i zarazem świetny edytor tekstów. To doskonałe narzędzie do tworzenia treści z jednego prostego powodu. Nic Cię nie rozproszy. Będziesz mógł skupić się tylko na pisaniu. Program w swojej lekkości urzeka. Potrzebujesz narzędzia do pisania i tylko do pisania, WriteRoom jest tym czego szukasz.

Na domiar wszystkiego, w prosty sposób możemy synchronizować swoje teksty z programem WriteRoom na iPhonie. A to za sprawą darmowego narzędzia SimplyText.

Cena programu będzie tak niska (4 Euro) tylko do 26 lutego. Macie więc dosłownie 2 dni na decyzję. Ja gorąco polecam.

Witryna WriteRoom – kliknij
WriteRoom w Mac App Store – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. NiLok

  poza synchronizacją z iPhone’em OmmWriter zjada WriteRooma na śniadanie. fakt, WR ma dużo więcej opcji, ale jak już się mamy skupić na pisaniu, to po cholerę wszystko ustawiać? a OmmWriter ma wszystko gotowe od razu i do tego zapewnia jeszcze lepszą koncentrację na tekście dzięki dźwiękom, muzyce i automatycznemu wyłączeniu wszelkich powiadomień.

 2. byte

  „zapewnia jeszcze lepszą koncentrację na tekście dzięki dźwiękom, muzyce”
  Rrrajt.

 3. ujemny

  tak tak, muzyka to bardzo lekki ambient który idealnie nadaje się do pracy z tekstem.

 4. Przemysław Marczyński

  A ja Wam powiem, że nie mogę pisać jak coś mi buczy, dźwięczy itp. Ma być cisza, bo wtedy myśli nie ulatują.

 5. NiLok

  Przemek: delikatne dźwięki, które naprawdę pomagają w skupieniu (jeszcze dodatkowo jak się je zapoda na słuchawkach – miodzio) + odgłosy stukania w klawisze. wrażenie niesamowite. cisza czasami jest za głucha. 😉 poza tym wizualnie prezentuje się to nieźle. pełna wersja kosztuje $4,99 w Mac App Store, więc porównywalnie do WriteRoom.