^

HBO w iPhonie

Przemysław Marczyński

14 lutego 2011

Hbo iphone

Kanał HBO przygotował dla swoich klientów posiadających iPhonea bardzo ładny prezent. Aplikacja w polskiej wersji językowej to niezbędnik abonenta tej stacji. W bardzo zgrabny interfejs przyodziano najświeższe informacje ze świata filmów, program telewizyjny HBO, opisy filmów, a także zwiastuny prezentowanych pozycji na Home Box Office.

Hbo2

Co mi osobiście najbardziej przypadło do gustu to możliwość ustawiania przypomnień w iPhone o interesujących nas pozycjach programu. Powiadomienia pojawiające się na ekranie mogą pojawiać się według naszych preferencji od 5 minut do nawet 2 dni przed seansem.

Hbo3

Lubicie dzielić się swoimi uwagami o tym co oglądacie? Dzięki wbudowanej obsłudze Facebooka i Twittera skomentujecie każdą pozycję programową HBO. Do tego dochodzi baza z opisami filmów oraz pliki wideo. Jest tego na prawdę sporo.

Zdecydowanie jest to lepszy sposób na zaplanowanie swojego tygodnia przed TV, niż standardowe wertowanie programu telewizyjnego. Poproszę jeszcze o podobny produkt Canal+.

 

Program HBO w iTunes – kliknij
Cena – darmowy

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Czerwek

    W pełni popieram postulat dot. Canal+ 🙂