^

Office for Mac 2011 – wersja testowa

Przemysław Marczyński

25 stycznia 2011

OfficeforMac.png

Dobra informacja dla wszystkich niezdecydowanych na zakup pakietu biurowego Office dla Mac. Microsoft właśnie umożliwił pobranie wersji 30. dniowej. Wystarczy wypełnić krótki formularz i to wszystko, aby pobawić się przez kilka dni pełnowartościowym pakietem. Teraz sami możecie się przekonać, czy Office dla Mac jest dla Was odpowiedni.

Witryna do pobrania wersji testowej – https://www.microsoft.com/mac/trial

Zapraszam również do odwiedzenia polskiej strony pakietu Office dla Mac – http://officedlamac.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. grafmarr

  Pisałem już kilka dni temu do redaktorów iMagazine, gdzie anonsują tą polską stronę Office 2011 Mac jako oficjalną, że tak naprawdę oficjalną polską stroną Office 2011 Mac jest http://www.microsoft.com/poland/mac/
  Przypominam to tutaj przy okazji, że do pobrania wersji testowej podany został link do wersji angielskiej, a jest przecież do pobrania polska wersja ze strony po polsku http://www.microsoft.com/poland/mac/trial
  A tak przy okazji nie mam nic przeciwko inicjatywie officedlamac.pl, ale na tej oficjalnej polskiej stronie Microsoftu dla Office jest znacznie więcej ciekawych informacji, m.in poradniki (w tym i w wersji video), itp.

  Odpowiedz
 2. Przemysław Marczyński

  @grafmarr jak by to ująć officedlamac.pl ma od Microsoftu swoje poparcie, wsparcie i co może chcieć jeszcze strona o MS Office. Czy jest to oficjalna witryna MS? Zapewne nie, bo jak sam podajesz oficjalne to jest to, co mamy pod http://www.microsoft.com. Co jednak mam powiedzieć o http://www.mactopia.com?
  Cieszę się, że nie masz nic przeciwko inicjatywie, która ma przybliżyć produkt jej użytkownikom. Mam nadzieję, że wkrótce przybędzie ilości materiałów na officedlamac.pl.

  Odpowiedz
 3. grafmarr

  O mactopia.com można powiedzieć tylko prawdę. Była to przez całe lata strona Microsoftu do prezentacji swoich programów dla Mac, a było to na długo przed tym, zanim powstał system Mac OS X i Office dla tego systemu. Kontakt z tą stroną miałem za czasów systemu Mac OS 7.5, a był to rok 1995. Obecnie strony tej już nie ma (chyba od 2 lat), istnieje tylko alias, który wywołuje stronę http://www.microsoft.com/mac. To wszystko. No można jeszcze uzupełnić, że wtedy na początku mactopia była tylko w wersji angielskiej, bo była skierowana wyłącznie do amerykańskiego odbiorcy. Obecnie, jak łatwo sprawdzić strona microsoft.com/mac jest wydana w 27 wersjach narodowych, a w tym od niedawna w wersji polskiej, co jeszcze rok temu wydawało się niemożliwe.
  Szkoda tylko, że nadal taniej można kupić Office w wersji domowej, czy dla studentów pod system Windows, niż pod system Mac OS X.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.