^

Iomega SuperHero – dock do tworzenia archiwum

Przemysław Marczyński

19 stycznia 2011

Iomega_SuperHero.png

 

Ciekawy produkt powinien wkrótce pojawić się w Polsce. Dock firmy Iomega o nazwie SuperHero. Ten nasz super-bohater potrafi archiwizować dane z iPhonea i iPodów na kartę SD. Standardowo z dockiem dostarczona jest wielkość 4GB, jednak nic nie przeszkadza, aby umieścić w podstawce kartę o pojemności 16GB.

Wystarczy wsunąć telefon do gniazda, aby natychmiast nasze dane były kopiowane i zachowywane w bezpiecznym miejscu. Równocześnie telefon jest ładowany. Ciekawi mnie tylko jak szybki w porównaniu do archiwizacji przez iTunes jest sprzęt Iomegi. Dock jako centrum tworzenia kopi zapasowych… już mi się podoba.

Z informacji jakie dostałem, sprzęt jest już dostępny w Polsce. Niestety, nie wiem jaka będzie cena (co mnie trochę dziwi, skoro „już jest dostępny”). Sugerowana cena w USA to 70 dolarów, więc należy dodać jakieś 23% i będziemy blisko wyniku na naszych półkach.

Iomega SuperHero działa z iPhone w wersji od 3G wzwyż i iPodem Touch 4G.

Witryna Iomega SuperHero (angielska) – KLIKNIJ

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. grzegor

    Ale to zgrywa tylko kontakty i foty. Te pierwsze i tak synchronizuję a żal za to całej reszty jak np. baza znalezionych rzeczy w Midomi etc. Nie, że narzekam – iTunes robi to za free więc nie mam na co 😉