^

Devonthink Pro za pół ceny

Przemysław Marczyński

8 listopada 2010

DEVONthink.jpg

Niech mnie. Niedawno zasiadłem przed komputerem, a tutaj już tylko 8 godzin do końca promocji. Nie byle jakiej – Devonthink Pro za 50% ceny. Ostatnio rozpisywałem się o wersji mobilnej. Tam też dość mocno zaznaczyłem, jak duże znaczenie dla mnie ma ten program. Cóż więc mogę powiedzieć więcej. Oferta bardzo ciekawa i warta przemyślenia. Zaciągnijcie sobie błyskawicznie wersję testową. Przejrzyjcie możliwości. Niech nie odtrąci Was pierwsze wrażenie topornego interfejsu. Za chwilkę stwierdzicie, że ten program to doskonała przechowalnia wszelkiej maści danych z błyskawicznym dostępem. Ja polecam bo nie mogę sobie wyobrazić pracy bez tej aplikacji.

 

Kup Devonthink Pro w promocji – kliknij (Odnośnik wspiera rozwój MM. Dzięki!)

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Sebastian

  Przemku, Ty masz wersję Pro Office, tak? (znaczy się to 'najwyższą’)

   • Sebastian

    Dzięki za informację. Widziałem dzisiaj rano promocję jak się pojawiła i cały dzień tak się nad tym zastanawiam. Kiedyś próbowałem 'obcować’ z wersją Personal i nie za bardzo mi szło, no ale może dopiero teraz do tego dojrzałem 😉

    • Przemysław Marczyński

     Fakt, na początku nie jest to łatwy towarzysz. Z czasem jednak okazuje się świetnym kompanem.

     • Sebastian

      Hm, zdaje się że wersje Pro i Personal będą dostępna w promocji jeszcze jutro.

 2. Sebastian

  Jutro przetestuję i pewnie kupię 🙂

 3. Artur Roszczyk

  Zainstalowałem, już widziałem piękną chmurę tagów otaczającą moje dokumenty, aż sobie uświadomiłem, że program ten trzyma wszystkie dane w jednym pliku. To by zabiło backup na Time Capsule. Szkoda.

  • Przemysław Marczyński

   Dla mnie akurat umieszczanie dokumentów w jednym pliku to jedna z najlepszych funkcji. Chcę wszystko zarchiwizować, kopiuję jeden plik w bezpieczne miejsce. Tak samo z przenoszeniem danych.