^

Kup program FileMaker, drugi gratis

Przemysław Marczyński

3 listopada 2010

filemakerfree.jpg

Nie chcę mówić o sobie FileMaker fan czy ewangelista (do tego drugiego mam zbyt małą wiedzę). Jednak ta baza danych ma pod sobą ogromną liczbę innych aplikacji. Nie chciałbym się zapędzić, ale wprawny użytkownik mógłby wysadzić 80% programów z dysku zostawiając FileMakera i robiąc przy jego pomocy dokładnie to samo. FileMaker to baza danych, a większość programów z jakich korzystamy służy właśnie do gromadzenia danych. Mam nadzieję, że kiedyś dojdę do takiej wprawy, że wystarczy mi jedynie FM, bo na co trzymać kilkanaście programów skoro to wszystko mogę zrobić przy udziale jednego? Bez gadania, program ma OGROMNY potencjał, który należy tylko wydobyć. Tym słowem wstępu informuję co następuje…

Do 22 grudnia kupując program FileMaker na stronach firmy drugą kopię aplikacji dostajecie za darmo. Procedura jest prosta. Najpierw nabywacie FileMakera 11 Pro. W e-mailu z potwierdzeniem transakcji dostajecie odnośnik do nabycia drugie licencji. Możecie go przekazać znajomemu, bratu lub komukolwiek innemu. Nie ma na to obostrzeń. Krótko mówiąc na święta FileMaker o 50% taniej. Okazja świetna!

Aktualizacja

Pamiętaj Przemku, czytaj co napisane małym druczkiem. W sklepie internetowym FileMakera mogą kupować tylko osoby zamieszkałe w Stanach Zjednoczonych. Szkoda, ale oferta przednia.

Strona promocji FileMaker – http://www.filemakeroffer.com/bogo1/
Więcej o programie FileMaker 11 – http://www.filemaker.com/pl/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Patrycjusz

    to moze ktos kupi ja chetnie wezme tą druga darmowa wersje 🙂