^

SmileOnMyMac też szykuje się do szkoły

Przemysław Marczyński

5 sierpnia 2010

sommlogo170x214.gif

Tak niedawno pisałem o akcji zapoczątkowanej przez BeLIght Software, a tutaj kolejna moja ulubiona firma wspiera uczących się. SmileOnMyMac oferuje swoje programy z upustem 40%. I tutaj mam dwie aplikacje, które polecam Wam baz zająknięcia. TextExpander oraz PDFPen. Ten pierwszy to niezastąpione narzędzie, które znacznie przyspieszy Waszą pracę z tekstem. Przygotowane wcześniej szablony znaków możecie z łatwością dodać do pisany tekstów. Dla mnie obowiązkowe narzędzie. Jeśli chcę zmienić zawartość pliku PDF, sięgam po PDFPen. Warto mieć ten program w swoich zbiorach, jeśli lubicie/musicie wymieniać się tego typu plikami.

Zasady skorzystania z upustów dla uczniów i nauczycieli wymagają wylegitymowania się odpowiednią legitymacją. Promocja trwa do pierwszego września. Pamiętać należy, że przez cały rok można nauczyciele i studenci mogą kupować programy taniej. Normalna zniżka to jednak 30% zwykłej ceny.

Wyprawkę szkolną czas zacząć. Jestem pewien, że inne firmy przyszykują swoje promocje, a nie ręczę, że wszystko uda mi się umieścić na Mój Mac. Odwiedzajcie więc witryny ulubionych aplikacji. A może to właśnie dziś będzie taniej.

 

Sklep SmileOnMyMac dla uczniów i nauczycieli – http://smileonmymac.com/education

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. grzegor

    TextExpander w uproszczonej wersji jest w systemie już 🙂 Nie jest tak rozbudowany, ale mi do wszystkiego wystarcza i nie muszę nic dodatkowego instalować ani nic nie musi działać w tle.
    Wystarczy dodać swoje zamienniki tu: http://goo.gl/FT4R
    Działa chyba wszędzie gdzie testowałem – od Apple Mail, przez TextEdit po Safari (w niektórych trzeba włączyć w menu Edit -> Substitutions -> Text Replacement).
    Chyba jedyny minus to taki, że obszerniejsze teksty trzeba sobie napisać w texedit i wkleić na listę bo inaczej niewiele widać co się napisało (można też ręcznie jak ktoś się lubi pomęczyć – alt+enter daje następną linijkę)