^

Bodega z promocjami na programy

Przemysław Marczyński

28 lipca 2010

Bodega.png

Mam nadzieję, że na waszych dyskach od dłuższego czasu gości już program Bodega. Ja swoją lekcję blogerską odrobiłem już jakiś czas temu i informację o programie znajdziecie tutaj. Program służy do tego, aby w prosty sposób kupić aplikacje. Są umieszczone w jednym miejscu, podzielone na kategorie. Dziś jednak zdarza się wyjątkowa okazja, aby zrobić zakupy przez ten kram z programami. Bodega uruchomił 30. dniową promocję na wybrane programy. Upust wynosi aż 50% ceny!

Wśród programów odnajdziemy wyjątkowy i rewelacyjny 1Password w cenie 19,97 dolarów (39,95 cena normalna) oraz bardzo przydatny Clean My Mac za 14,97 dolarów. To nie wszystkie produkty po obniżonych cenach, ale wspomniane przeze mnie aplikacje są naprawdę wyjątkowe. Promocja kończy się 27 sierpnia.

Bodegawww.png

Sam program Bodega jest darmowy. Obok funkcji sklepu ma jedną bardzo przydatną właściwość. Potrafi sprawdzać, czy nasze programy na dysku są aktualne. Myślę, że nie zaszkodzi aby zainstalować go na swoim dysku.

Podziękowania dla Sebastiana Talara za podrzucenie informacji.

Witryna programu Bodega – http://appbodega.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. mikowhy

  🙁 kupiłem 2 tygodnie temu 1password za 31$

  • Przemysław Marczyński

   Bez obaw. Aplikacja warta jest zapłacenia pełnej ceny. Nic nie straciłeś 😉

 2. mikowhy

  wiadomo, jednak zawsze 10$ w plecy