^

Dots4Tots – nowa gra dla dzieci od SID On

Dots4Tots.png

SID On powoli wydreptuje sobie reputacje w App Store jako twórca gier dla dzieci. I bardzo dobrze, bo kolejna produkcja po Color Me! (jest dostępna również wersja na iPada tej gry) prezentuje się ciekawie. Pamiętam dobrze z dzieciństwa kolorowanki, gdzie łączyłem punktu kreskami aby odkryć ukryty pod nimi obrazek. Lubiłem tą zabawę, a teraz nasze pociechy będą mogły zasmakować tej rozrywki na iPhonie. Użytkownicy iPadów, również będą mogli udostępnić swój sprzęt dziecku. Program działa na nim bez problemu.

Aplikacja zawiera 4 kategorie: zwierzaki, literki, cyfry i kształty. Obok wyrabiania zręczności i precyzji nasze dzieciaki przyciągać będzie oprawa graficzna.

SID On robi kawał dobrej roboty. Ich programy stają się coraz ciekawsze, coraz bardziej kolorowe i ciekawe. Chociaż we wszystkich produkcjach nawiązują do znanych zabaw (przynajmniej z mojego dzieciństwa), to muszę przyznać, że wkładają je do iPhone`a bardzo umiejętnie. Oby tak dalej.

dots4tots2.png

Kod w prezencie

Dla jednej osoby, która już położyła swoje dziecko spać i przeczytała bajkę na dobranoc mam kod na program do wykorzystania w amerykańskim App Store. Kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!

Kod do darmowego programu: AAWXRTHELKRR

Dots4Tots w iTunes – http://itunes.apple.com/us/app/dots-4-tots/id377888480?mt=8#
Cena aplikacji – 0,79 Euro
Witryna programu – http://www.sid-on.com/pl/aplikacje/details/5/1/1.html

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. sabatinka

    Pobieram:)
    Dziękuje!!! Przetestujemy wprawdzie nie na własnych(bo nie posiadam) ale na cudzych;)