^

Kartka od Adobe

Przemysław Marczyński

30 czerwca 2010

6.png

Czuję się zaskoczony. Bardzo mile zresztą, bo dziś w mojej skrzynce spotkałem kartkę od Adobe. Czyżby wystarczyło w jednym z ostatnich wpisów napisać kilka ciepłych słów o Adobe i jego PDFach i już czekała na mnie niespodzianka:-) Wątpię. Mała rzecz a cieszy. Tym bardziej, że wiadomość przyszła z Hamburga, a nie od naszego lokalnego zagajnika Adobe Polska.

3.png

OK, wiem, że w normalnych warunkach mało byłoby z tego frajdy. Jednak jeszcze nigdy nie dostałem wiadomości od Adobe. Oczywiście, moja skrzynka mężnie przyjmowała tony informacji świadczących o tym, że pojawiła się nowa odsłona serii CS5. Jednak karteluszka, papierowa, na bogatej gramaturze?

4.png

1.png

2.png

5.png

Nie pozostaje mi nic innego jak pędzić do sklepu po nowy pakiet Adobe Creative Suite 5 ;-)

A tak na marginesie, to spoty reklamowe promujące CS5 są świetne.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Mazo

  Nie przesadzaj!
  Czy jak dostaniesz kartkę reklamową od Tampaxa to skoczysz od razu po tampony OB? ??? 😉

 2. Radek

  Warto! to jest dobry, mocny kawał softu 😉

 3. radeksoftdj

  Heh, ja też takową dostałem pewnie dlatego, że mam konto na Adobe.com.

 4. Patrycjusz

  musze update z cs3 zrobic 🙂

 5. Mazo

  Jedyna aplikacja z pakietu CS5 warta update to Photoshop. Cała reszta cienka. W przypadku ID CS5 nie idzie po prostu pracować. Ilość nowych bugów przewyższa kilkukrotnie ilość nowych funkcji. W AI rozwinięto kreatywne narzędzia kosztem stabilności i wydajności i pewności w druku. Acrobat stary (9).
  Arto z updatem zaczekać do premiery CS6 i wtedy kupić CS5 (który w międzyczasie doszlifują) z freeupdate do CS6. Jedyny mus zakupowy to kompatybilność dokumentów z kooperantami.