^

iSource i iSpot rozdają upominki

Przemysław Marczyński

14 czerwca 2010

Jeśli będziecie wystarczająco szybcy, to od naszych rodzimych dystrybutorów sprzętu Apple, firm iSource oraz iSpot (nie wnikając czy to jedna firma jest ;-)) dostaniecie upominek, a może nawet dwa. W ramach akcji oddaj mi soje dane, a my sprawimy ci małą przyjemność, będziecie mogli stać się posiadaczami płyty  Bonus Disk (już 4 edycja) oraz kubka. To wszystko oczywiście bez ponoszenia żadnych opłat pieniężnych. Jestem pewien, że płyt nie braknie, ale o kubeczki już bym drżał. Mam tylko nadzieję, że na kubasie jest logo jabłuszka 😉 Ja już otrzymałem potwierdzenie, że jeden kubek należy do mnie 😉 Spieszcie się więc!

bonus.gif

Po szczegóły zapraszam pod poniższe adresy internetowe.

Kubek od iSpot – http://ispot.com.pl/kubek/
Płyta od iSource –  http://www.isource.pl/main.php?p=188&m=3

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (11)
L

11 komentarzy

 1. Marek Wojtaszek

  Jeden jablkowy kubek juz mam (dostalem jako prezent od przyjaciol), ale mam nadzieje zalapac sie tez na ten od iSource.

 2. Michlax

  Kubek zarezerwowany, płytka za chwilę ;] Dzięki za info, wcześniej o tym nie słyszałem ;] A też mam nadzieję, że kubek z logo Apple ;]

 3. Golabek

  Zarezerwowane 🙂
  Wielkie dzięki za info!
  Miejmy nadzieję, że kubek jakiś ładny będzie :>

 4. Michał

  Rozumiem, że tytuły normalnie płatne (Pixelmator, ForkLift czy AppZapper) to tutaj tylko wersje demo?

 5. Marek Wojtaszek

  Tak, na płycie znajdują się wersje demonstracyjne komercyjnych programów.

 6. Mikołaj Kamler

  Dzień dobry,
  Darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby… Ale warto zauważyć, że choć w opisie płyty mowa jest o bezpłatnych programach, to wiele z zamieszczonych tam aplikacji to wersje demo. Niektóre są opisane jako takie (np. „demo” w nazwie), ale sporo pozostałych to także chyba demówki… Takie Snapz X pro albo Pixelmator same kosztują na tyle dużo, że albo upominek od iSource jest całkiem kosztowny, albo – co chyba bardziej prawdopodobne – są to wersje demo, które sami możemy sobie ściągnąć z sieci bez podawania swoich danych iSource… Piszę „chyba”, bo nigdzie na stronie iSource nie podano, z jakimi wersjami mamy do czynienia…
  Ale to z mojej strony tylko takie szukanie dziury w całym – bo jest tam też sporo bardzo dobrych i zupełnie darmowych programów.:-)
  Tak czy owak, dzięki za linka…

  • Przemysław Marczyński

   Jak Marek pisał poniżej, nie ma na płycie wersji pełnych programów shareware oraz komercyjnych. WSZYSTKIE programy można za darmo pobrać z sieci. Jednak warto zauważyć, że dla nowych Makowców, to dobre rozwiązanie pomagające odnaleźć się w świecie aplikacji na nową platformę i z takim zamiarem powstaje ta płyta. Jednak programy to nie wszystko. Całe archiwum Mojego Jabłuszkoa oraz e-booki dodają wartości płycie.
   Z drugiej strony myślę, że jakiś program w wersji full na tej płycie by się przydał. Trzeba szepnąć słówko do wydawcy tego krążka 😉
   @Marku, dzięki za aktywność w wątku i zastępowanie mnie w odpowiedziach na pytanie które dręczą czytelników 🙂

   • Marek Wojtaszek

    Służę pomocą 🙂
    Co do faktu, że wszystkie programy można ściągnąć z sieci, to oczywiście jest to prawda, ale wydaje mi się, że takie zebranie programów przydatnych „na start” w jednym miejscu jest na rękę nowym użytkownikom. Sam po przesiadce na Maka dużo czasu spędziłem na poszukiwaniu potrzebych mi programów. Jest duże prawdopodobieństwo, że dla większości użytkowników programy na płycie będą tymi, których poszukiwaliby oni w pierwszej kolejności.

 7. Mikołaj Kamler

  Tak, faktycznie, minąłem się z odpowiedzią Marka… Za długo szło mi pisanie mojego posta 😉
  Skądinąd, amatorom darmowego oprogramowania na maka może się przydać ta oto strona:
  http://www.opensourcemac.org/
  Całkiem sporo z prezentowanych tam aplikacji to użyteczne programy – większość bezpośrednio na OS X, niektóre chodzą pod X11. Polecam zajrzeć…

 8. aQ

  Twój kubek już czeka…
  Serdecznie dziękujemy za złożenie zamówienia na Kubek iSpot Snow Leopard z limitowanej serii. Uprzejmie informujemy że kubek będzie gotowy do odbioru w dowolnym salonie iSpot od dnia 24 czerwca.

 9. Mrozowski

  wow, płyta z demo – śmieciami i kubeczek za dane osobiste które ispot sobie będzie wykorzystywał i odsprzedawał. Gratuluję uczestnikom tej „promocji”