^

Promocje na aplikacje (przed WWDC10?)

Przemysław Marczyński

4 czerwca 2010

 

Zbliża się długo oczekiwana konferencja Apple – WWDC10. Już 7 czerwca będziemy mogli śledzić co nowego zaserwuje nam Steve Jobs. Ostatnimi czasy ziewałem podczas oglądania tych wszystkich jabłkowych pokazów, ale na ten jakoś wyjątkowo czekam. Już nawet w kalendarzu mam zaznaczone, aby o 18:00 udać się na stronę Mojego Jabłuszka. A ma się dziać dobrze. Nowy iPhone OS 4, to nie tajemnica. Jednak plotki o darmowej usłudze MobileMe, to już coś miłego dla ucha. Zdziwiłbym się, gdyby nie wspomniano o nowym Mac OS X 10.7, chociaż zapewne zostanie przyćmiony nowym systemem dla iPhone`a. Ktoś też wylał błagania o AppleTV oraz nowe Cinema Display 27″ w parze z Mac Pro. Zobaczymy, chociaż ja wolałbym ślicznego Mini 😉

To na razie gdybania i spekulacje. Pewne jest natomiast, że na WWDC nie zabraknie najlepszych programistów. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki więc wolnego miejsca nie uraczymy na sali. Jest to doskonałe miejsce na pokazanie się wśród doborowego grona ze swoim produktem. Dlatego właśnie, duża część firm robi nam niespodziankę (może na otarcie łez, że nas tam nie będzie) i obniża ceny swoich aplikacji. To jest dobry czas na zakupy, a przekonacie się sami, wertując witryny potrzebnych aplikacji. Jeśli jeszcze dziś nie ma tam zniżek, zapewne pojawią się już niebawem.

Dziś jednak mogę Wam przedstawić kilka zniżek na bardzo dobre oprogramowanie. Jeśli znajdziecie coś ciekawego, umieśćcie je w komentarzach. Może komuś się przydadzą.

Things

Things.png

Ten wyjątkowy menedżer zadań możecie kupić z upustem 20% po wpisaniu kodu MACWORLD20. Promocja trwa do: 15 czerwca.
Promocję dostrzegł Sebastian Talar. Dzięki Serdeczne!

 

Sklep Things – KLIKNIJ

 

CleanMyMac i inne

cleanmymac.png

Aplikacja do oczyszczania systemu operacyjnego ze śmieci oraz usuwania aplikacji. Upust 20% z kodem CLEANJUNE. Promocja trwa cały czerwiec.

 

Sklep CleanMyMac – KLIKNIJ

 

BannerZest, PulpMotion i inne

reductions-en.jpg

Doskonałe aplikacje to tworzenia prezentacji zdjęć, animacji i bannerów flash. Upusty w zależności od ilości zakupionych programów. Warto zerknąć. Ja uwielbiam produkty Aquafadas 😉 Promocja trwa do 8 czerwca.

 

Sklep Aquafadas – KLIKNIJ

Paczka The Mac Sale!

TheMacSale.png

Zestaw 10 aplikacji z czego w moim odczuciu najciekawsze to Flux 2 oraz Dropzone. Cena 50 dolarów. Zerknijcie, może znajdziecie coś dla siebie. Koniec promocji: 14 czerwca.
Informację podesłał Remik Kurtz. Dzięki:-)

 

Witryna The Mac Sale! – KLIKNIJ

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze