^

ForkLift 2 coraz bliżej

Przemysław Marczyński

14 kwietnia 2010
fl2logo.png

Już pierwszego maja zostanie wydana publiczna beta nowego ForkLifta 2. Już po ikonie widać, że nasz wózek widłowy został solidnie podrasowany. Nie jest to już mały wózeczek do rozwożenia palet po magazynie a solidny sprzęt z nowymi możliwościami zarządzania danymi na dysku. FotkLift to menedżer plików, który jak zapowiadają autorzy zapisze się w książkach do historii (lubię to poczucie humoru ;-)). Program ma znacznie przyspieszyć, czego dowodem ma być implementacja nowego silnika programu. Łatwiejsza obsługa, nowe funkcje. Ma być po prostu najlepszy. Ja trzymam kciuki i niech zapowiedzi PRoe staną się rzeczywistością.

O nowej wersji FL przeczytacie na blogu autorów – KLIKNIJ

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. fascik

  Forklift jest świetnym programem. Szczególnie dla osób, które po przesiadce z Windows na Maka nie mogą obejść się bez solidnego menadżera plików (czyt. Total Commander) 🙂 Forklift to jeden z pierwszych programów, który zakupiłem po przesiadce na Maka.

 2. Łukasz Kliś

  Pozostaje zatem tylko czekać aż pojawi się beta do ściągnięcia. 🙂
  Dobrze by było, gdyby Macromates w końcu wypuściło TM2. 😛

 3. Karol

  A ja mam tylko nadzieję, że update do 2.0 będzie darmowy 🙂

  • Przemysław Marczyński

   Karolu, więcej humanitaryzmu. Przecież nie chcemy aby autor tak fajnej aplikacji umarł z głodu 😉

 4. iSeb

  Czy ForkLift ma możliwość ustawienia widoku tak jak jest w Finderze? (lista, ikony, widok kolumnowy)

  • Przemysław Marczyński

   Aż tak nie ma rozbudowanych form widoku. Trudno jednak stwierdzić czy to lista, szczegóły, kolumny. Wszystkiego tu po troszku. Podgląd plików na po wybraniu dokumentu, nawigacyjne menu po lewej. To taki misz-masz z Findera 😉