^

[Konkurs] Aplikacje dla naszych dzieci od SID On

Przemysław Marczyński

6 kwietnia 2010
sidon.png

Mam ogromną przyjemność zapoczątkować dziś konkurs w którym będziecie mogli zdobyć sześć kodów do aplikacji na iPhone`a. Programy znacie dość dobrze, gdyż na Mój Mac pieczołowicie wspominałem o wszystkich produktach tej firmy, co ważne naszej rodzimej firmy. Jestem pewny, że najmłodsi członkowie rodziny pozostawieni sam na sam z iPhonem spędzą z nim pasjonujące chwile. Do rozdania dziś kody do: Color Me!, ShowMe Stories oraz najnowszy program tej grupy programistów TickleMe Animals.

 

colorme-1.png

 

Color Me! to bardzo przyjemna malowanka. W prosty i przyjemny sposób nasze pociechy będą mogły kolorować przeróżne obrazki, które znajdą na ekranie telefonu.

Kolejne dwie aplikacje pomogą w rozwinięciu precyzji ruchów u naszego szkraba. Przesuwając palcem po szklanym ekranie iPhonea. W ShowMe Stories odkrywany będzie świat otaczającej nas rzeczywistości. TickleMe Animals zabierze nasze dzieci w cudowny świat zwierząt.

Tickleanimals.png

Zadanie
Co należy zrobić aby otrzymać jeden z kodów na program? Chciałbym, abyśmy zrobili sobie krótką wycieczkę do czasu młodości. Napiszcie w komentarzu na jakiej bajce się wychowaliście lub jaki był wasz ulubiony bohater filmowy.
Zasady
1. Napiszcie obok polecenia z Zadania, kod do jakiej aplikacji chcecie zdobyć.
2. Do wzięcia udziału w konkursie potrzebne jest konto iTunes w sklepie US. Kod nie zadziała w innej lokalizacji.
3. Losowanie laureatów w piątek (09.04.2010).
4. Do rozdania 6 kodów, po dwa dla każdej aplikacji.

Powodzenia 😉

Aplikacje SID On w iTunes – KLIKNIJ
Witryna firmy SID On – http://www.sid-on.com/

Aktualizacja – Wyniki

Kody już rozesłane. Dzięki uprzejmości SID On, wszyscy zainteresowani Color Me! dostali go w prezencie. Ja mogę jedynie pogratulować ciekawego bajania oraz naszym sponsorom. Ciesze się bardzo, że mamy takich twórców aplikacji na iPhone`a. Dziękuj!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. mantis30

  Oj, dużo by wymieniać… 🙂 Jeśli chodzi o bajki-kreskówki, to w moich czasach „Wilk i zając” i „Bolek i Lolek” to była swoista czołówka. No i oczywiście Krecik!
  Bajki książkowe? Hmm, chyba najbardziej z czasów dzieciństwa pamiętam „Pan Maluśkiewicz i wieloryb” Brzechwy i „Pan Soczewka na księżycu” Tuwima oraz wiele innych ciekawych książek, jak. p. „Katia i krokodyl” 🙂 Ech te beztroskie czasy!
  Jakby co, to poproszę Color Me !!! dla moich synków 🙂
  Pozdrawiam!

 2. QDS

  Krecik! Kajko i Kokosz! Bolek i Lolek. W późniejszym okresie pamiętam, że raz na jakiś czas jeździłem do kuzyna co miał magnetowid (to było coś) i przegrywane bajki z Myszką Miki i Donaldem. To było święto 🙂
  Color Me dla mojej córy.
  Serdeczności!

 3. martig

  Ciężko wybrać tę jedyną ale myślę że byli to Sąsiedzi. Bajkę tą zresztą miałem okazję sobie przypomnieć jakieś 2 lata temu jak wpadła w oko mojemu synkowi ;).
  Tak zacząłem sobie wspominać, przeszukiwać net i natknąłem się na prawdziwą skarbnicę starych i czasami już zapomnianych bajek – http://www.nostalgia.pl/
  Szczerze polecam.

 4. martig

  Tak się rozmarzyłem że zapomniałem o wpisaniu aplikacji :).
  W razie powodzenia poproszę kod do Color Me! najlepiej na iPada którego dostanę w przyszłym tygodniu 😉

 5. mmmaslov

  Zdecydowanie Bolek i Lolek i Pszczółka Maja ze wskazaniem na pszczółkę. Później doszedł Puchatek. Jeszcze pamiętam, że była taka świetna bajka o misiach, nie pamiętam tytułu, chyba Dżeki i Nuka (do dzisiaj pamiętam melodyjkę z tej bajki). Chętnie natomiast odświeżyłbym sobie (szkoda, że nigdzie nie leci) Muppet Show i Fraglesów (pies Sproket rules!). Teraz wychowując małą córkę doceniam potęgę Teletubisów i ulicy Sezamkowej 😉
  Bardzo chciałbym dla mojej Miśki: ColorMe lub TickleMe Animals.

 6. Przemysław Marczyński

  Wieczorem losowanie. Coś czuję, że wszyscy zostaną obdarowani.
  PS. Czy tak mało jest ojców na Mój Mac, czy to tylko moje niesłuszne wrażenie?

 7. Przemysław Marczyński

  Proszę o cierpliwość w sprawie nagród. Mam nadzieję, że będzie warto 😉

 8. QDS

  HURA!
  Pierwszy raz coś wygrałem i to od razu dla moich bliskich.
  Piszę tak dla tego, bo przed chwilą pokazałem ColorMe mojej córce i małżonce – telefon wypalcowany przez dziewczyny jak nigdy 🙂
  Jeszcze raz dziękuję.

 9. martig

  I ja również bardzo dziękuję za wygraną. Mam cichą nadzieję że autorzy przeportują program na iPada.