^

Macworld 2010 i tanie aplikacje

Przemysław Marczyński

11 lutego 2010
MacworldSF2010.png

Konferencja Macworld 2010 trwa. Mimo obaw, że bez Apple ten najstarszy i chyba najbardziej szanowany kongres umrze, nic podobnego się nie przydarzyło. Cała masa prezentacji, szkoleń, prelekcji daje obraz, jak mocną pozycję ma Macworld w Macowy świecie. Z tego co pozwoliłem sobie przejrzeć witryny developerów i samego spotkania powiem, że nie zabrakło żadnej z szanujących się stajni programistycznych.

Zapewne owocem tego jest specjalnie przygotowana strona, gdzie będziemy mogli znaleźć wszystkie (? – chyba tak) aplikacje, które świętują czas trwania Macworld. Przez wszystkie dni tego wydarzenia mamy okazję kupić ciekawy programy w niższej cenie. Upust wynosi 20%, a lista aplikacji jest długa. Może warto zerknąć, a nóż coś na dysk wpadnie. Udanego polowania na okazje 😉

Witryna Macrowld 2010 – http://www.macworldexpo.com
Witryna akcji promocyjnej – http://www.macworldexpo.com/indielist

PS. Amerykanie mają Macworld, a my mamy Pro Series 😉 Ja się zarejestrowałem, więc jest szansa, że 25 lutego spotkamy się w Warszawie 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. demiurge

  Mogę od siebie powiedzieć, że również Scrivener jest o 25% tańszy po wpisaniu kodu MACWORLDEXPO. Niestety trzeba doliczyć 22% VAT-u. Kod działa przez cały okres trwania Macworld 2010.

 2. Macadore

  Ten link do …/indielist jest super! Przesiadziałam ponad godzinę sprawdzając aplikację po aplikacji i znalazłam kilka właśńie takich o jakich od pewnego czasu myślałam, że przydałyby się.
  Największy dylemat, jaki mam teraz to wybór między cabodle (atrakcyjniejszy cenowo) a EagleFiller – ten nieco droższy, ale wygląda na to, że działa zachowując wszystkie normy przyjęte w systemie operacyjnym. Nie pozostaje nic innego, jak załadować wersje próbne i trochę się tym pobawić.
  Jak zwykle dziękuję za skierowanie mojej uwagi na tą listę aplikacji – pewnie nigdy bym nie trafiła na to sama.
  Pozdrawiam!