^

Książka "Być jak Steve Jobs" 30% taniej

Przemysław Marczyński

24 stycznia 2010
Kahney_BycjakSteveJobs_500pcx.jpg

Z tą pozycją książkową może już się zetknęliście. Od kilkunastu dni jest dostępna na półkach księgarskich. Obok iCon, nowa książka jest jedną z niewielu pozycji dostępnych na naszym rynku opisujących jednego z najbardziej charyzmatycznych osób w świecie biznesu – Stevea Jobsa. Dzięki magazynowi Moje Jabłuszko książkę możecie kupić o 30% taniej.Z faktu, że magazyn MJ objął patronat nad wydaniem tej pozycji, dla wszystkich swoich czytelników została przygotowana miła niespodzianka. Na hasło „mojejabluszko” kupując książkę na stronie wydawnictwa Znak, będziemy mogli zanurzyć się w lekturze za bardziej niż dobrą cenę. Myślę, że warto skorzystać z tej okazji. Osobiście nie miałem sposobności zapoznać się tą lekturą, jednak opinie na jej temat są bardzo dobre. Ja wkrótce nadrobię zaległości.

Książa „Być jak Steve Jobs” – KLIKNIJ
Szczegóły promocji na łamach Mojego Jabłuszka – KLIKNIJ

Chciałem również przypomnieć, że dziś jest ostatni dzień gdzie możemy głosować w Plebiscycie na Macowy Produkt Roku 2009. Zapraszam do głosowania – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy