^

Dark Nebula wyśmienita rozgrywka przez weekend za darmo

Przemysław Marczyński

16 stycznia 2010
darknebula.jpg

Weekend trwa w najlepsze (niektórzy zaczęli go dopiero kilka godzin temu) więc należy nam się troszkę rozrywki. Wyciągnijcie więc swojego iPhone`a, uruchomcie iTunes i zajrzyjcie na stronę z grą Dark Nebula. Do niedzieli za darmo, a zabawa przednia.

darknebula2.png

Ta sympatyczna gra polega na przeprowadzeniu naszego kosmicznego pojazdu przez plansze, na których czają się niebezpieczne przeszkody. Obok spychających nas platform, które boleśnie mogą zepchnąć nas na ostre krawędzie, musimy uważać na działka ostrzeliwujące naszą pozycję. Zablokowane drzwi otwieramy kluczami odpowiedniego koloru, a mury będziemy musieli czasem przeskoczyć przy użyciu gazów wypełniających naszą kabinę.

darknebula1.png

Nie mniej ważna jest precyzja. Przemieszczając się po platformach zawieszonych w przestrzeni kosmicznej musimy uważać na każdy nasz ruch. A sprawa nie jest prosta, bo pojazd nasz sterujemy pochylając iPhone`a w odpowiednim kierunku. Przy natłoku wrogich istot czyhających na nasze życie ręka potrafi zadrżeć 😉
Coś mi mówi, że uwolnienie ceny wiąże się z tym, że już wkrótce pojawi się część druga (Episode Two) z nowymi mapami. Dobre zagranie marketingowe, bo ja chyba się skuszę po przejściu pierwszych misji.
Gorąco zapraszam do iTunes po tą sympatyczną pozycję. Osobiście niezbyt często gram na iPhone`e (chociaż przyznaje, że powoli zaczynam się wciągać), to tej pozycji nie odpuszczę. Zresztą, sprawdźcie sami.

Dark Nebula w iTunes – KLIKNIJ
Witryna twórców gry – http://www.1337gamedesign.com/
Cena – 0,79 Euro (za dramo do końca weekendu)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Kawa

    fajna gierka 😉

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.