^

Z radością świąt Bożego Narodzenia

Przemysław Marczyński

23 grudnia 2009
xg9.jpg

Witajcie!
Z ogromną radością jaką niosą ze sobą Święta Bożego Narodzenia, pragnę przelać na łamy Mój Mac odrobinę tych emocji, które mi towarzyszą. Dla mnie to wyjątkowy czas. W tym roku jeszcze bardziej, gdyż bliskość nowo narodzonej Dzieci, doświadczam niemalże namacalnie w postaci naszej córki Marty. Nie muszę zatem zbytnio wybiegać wyobraźnią do tej tajemnicy, której święto właśnie przeżywamy. Właśnie z tej okazji, prosto z serca i z umysłu wszystkim sympatykom Mój Mac składam najlepsze życzenia. Niech Wigilijna wieczerza będzie pełna rodzinnych wzruszeń, a czas świąteczny chwilą wytchnienia i spotkań z bliskimi.
W Nowym Roku 2010 jak najmniej trosk i tylko bezchmurnych dni nad naszymi głowami. Niech będzie to czas realizacji planów i marzeń. Zarówno tych rodzinnych, zawodowych, ale również około Makowych (iTablet?). Mam również nadzieję, że wciąż będziemy widywać się na MM 😉

Trzymajcie się ciepło i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Kartka pochodzi ze zbiorów wydawnictwa Amun. Od kilku lat mam przyjemność wspierać niepełnosprawnych artystów malujących ustami i nogami. Obok mojego podziwu dla ich talentu z zazdrością patrzę na ich samozaparcie do ciężkiej pracy jaką wkładają w każdy obraz. Chylę czoło.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. MACiek

  Niech Święta Bożego Narodzenia
  i Wigilijny wieczór,
  tak jak cały nadchodzący Nowy Rok 2010
  upłyną w Szczęściu i Radości

 2. makojad

  Wesołych Świąt!