^

Nawigacja iGO My way 2009 zaktualizowana

Przemysław Marczyński

3 grudnia 2009

iGO My way 2009.jpg

W ostatnim numerze Mojego Jabłuszka miałem okazję podzielić się z Wami moimi wrażeniami z użytkowania nawigacji iGO My way 2009. Ta nawigacja przypadła mi do gustu, jednak nie obyło się bez wytknięcia kilku wad, przez które pokręciłem nosem. Dziś jednak NNG Global Service bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Gdyż nowa wersja 1.1, oprócz obiecanych aktualizacji map (darmowych do 2010 roku) dodała chyba wszystkie funkcje, które wytknąłem pierwszej wersji.

igomway.jpg

Dodano możliwość ustalania tras z dodatkowymi punktami nawigacyjnymi. Możemy dodać tylko jeden taki punkt docelowych, a następnie go usuwać, bez konieczność kasowania całej trasy.

iGO My way2.jpg
Usprawniono również wybór trasy. Teraz program integruje się z książką adresową. Jeśli chcemy dotrzeć do naszego znajomego, wystarczy, że wskażemy go na liście kontaktów.

Wyszukując wszystkie miejsca usług publicznych (restauracje, parkingi, stacje paliw) będziemy mogli bezpośrednio z karty informacyjnej zadzwonić do tego punktu usługowego.

Dla poprawy komfortu wpisywania adresu docelowego klawiatura może wreszcie zamienić się w pełnowartościową QWERTY. Cieszy również fakt, że teraz w podróży będziemy mogli wsłuchać się w ulubione utwory umieszczone w zbiorach naszej biblioteki muzycznej. iGo My way bardzo dobrze radzi sobie z obsługą muzyki.

iGO My way3.jpg

Obok bardzo udanej aktualizacji, należy się łyżeczka goryczy. Język polski nie występuje w nowych funkcjach aplikacji. Ktoś chyba się pospieszył z wypuszczeniem tej wersji (wszak konkurencja nie śpi).

Wrażenia ogólne z używania tej nawigacji mam bardzo dobre. Po tej aktualizacji moja ocena tego produktu jest znacznie lepsza. Bliżej o iGo My way 2009 przeczytacie na stronie 39 magazynu Moje Jabłuszko. Zapraszam.

iGo My way 2009 w iTunes – KLIKNIJ
Cena – 89,99 Euro
Witryna aplikacji – http://www.igomyway.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy