^

Nowe uchwyty samochodowe dla iPhone`a od Macally

Przemysław Marczyński

17 listopada 2009

mGrip.jpg

Posiadacze iPhoneów oraz wszelkiej maści telefonów komórkowych będą mogli nabyć dwa nowe uchwyty samochodowe Macally. iSource poinformował, że poszerzył właśnie swoją ofertę produktów tej firmy. Pierwszy z nich to mGrip, wyposażony w elastyczną ramię oraz obrotowy uchwyt aparatu (360 stopni) daje nam swobodę regulacji. Uchwyt mocowany jest do szyby na zasadzie przyssawki.

Drugim produktem jest mCup. Tutaj muszę przyznać, że wykazano się dość ciekawym podejściem do wykorzystania wolnego miejsca w aucie. Ramię montuje się do miejsca na kubek w samochodzie. Reszta funkcji jest identyczna jakie ma jego brat „szklarz”.

mCup.jpg

Produkty firmy Macally można stosować również z innymi telefonami oraz nawigacjami. Dzięki wymiennym, trzem rodzajom wkładek przytrzymujących aparat, mGrip oraz mCup nie jest przywiązany jedynie do produktów firmy Apple.

Przeglądając sklep dystrybutora powyższego uchwytu, zauważyłem na stanie tylko mGrip. Z tego faktu, nie mogę podać ceny drugiego produktu. Mam nadzieję, że wkrótce zaktualizuję te dane.

Znam już cenę obu uchwytów. Wynosi zarówno dla mGrip oraz mCup tyle samo – 61,45 PLN/

mcup2.gif

Producent – Macally (www.macally.com/)
Cena – mGrip (61,45 PLN), mCup (61,45 PLN)
Dystrybutor w Polsce – iSource (www.isource.pl)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy