^

Nowy TheMacBundles trwa

Przemysław Marczyński

8 listopada 2009

themacbundle.png

Kolejna odsłona promocyjnego zestawu aplikacji The Mac Bundles już od kilku dni jest dostępna na swojej stronie. Wśród 12 aplikacji przynajmniej cztery zasługują w mojej opinii na bliższą uwagę i rozpatrzenie, czy przypadkiem wydanie 49,95 dolarów nie będzie doskonałym interesem.

Z ogromną radością widzę w paczce Yummy FTP. Nawet ostatnio wspominałem o tym kliencie FTP i zawsze mówiłem o nim tylko w superlatywach. Wyśmienite narzędzie dla wszystkich, którzy często w swojej pracy korzystają z przesyłania plików w sieci.
Kolejna pozycja, którą warto nabyć to PDFClerk Pro. Codziennie używam formatu PDF. Przesyłanie dokumentów, a nawet drukuję nie na papierze, tylko do PDF. Program z paczki TMB pozwala nam edytować dokumenty w tym formacie, co jest niezmiernie przydatne. Dla mnie świetna pozycja.
Simon to monitor aktywności usług sieciowych. Duże możliwości monitorowania oraz tworzenia informacji na temat wszystkiego co przepływa przez nasza witrynę.
Dla wszystkich, którzy uważają, że iPhoto ma małe możliwości zarządzania bibliotekami zdjęć, program iPhoto Library Manager powinien spełnić większość oczekiwań.

Oczywiście to nie wszystko co znajdziecie w paczce. Całkiem ciekawie prezentuje się Yum, ale ja nie gotuję i przepisów raczej nie będę trzymał na komputerze. Może komuś przypadnie do gustu MyStuff, czyli biblioteka własnych przedmiotów,. Ja do tego typu spraw używam Bento, więc pomijam aplikację tego typu w swoich poszukiwaniach. Zobaczcie, oceńcie. Może coś Was zainteresuje.

Promocja trwa do końca miesiąca.

Witryna TheMacBundleshttp://themacbundles.com/
Cena – 49,95 dolarów

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy