^

Folx Pro w przedsprzedaży o połowę taniej

Przemysław Marczyński

19 października 2009

folx-sticker.png

O menedżerze pobierania plików Folx na Maca pisałem już wcześniej. Aplikacja jest wciąż w fazie beta, ale jej czas przygotowań do ostatecznego wydania dobiega końca. Aplikacja będzie dostępna w dwóch wersjach, darmowej i płatnej Pro. Wersja za którą będziemy musieli zapłacić wyposażona będzie w dwie dodatkowe funkcje: wyszukiwanie torrentów oraz automatyczne dostosowanie prędkości pobierania.

folx.bmp

Aplikacja potrafi chyba wszystko, czego wymagalibyśmy od programu tego typu. Flox szybko pobiera pliki z sieci poprzez ich segmentowanie. Automatycznie wznowi zasysanie przerwanej sesji oraz ustali w jakim katalogu zapisane zostaną dane z odpowiednimi rozszerzeniami. Integruje się z Growl oraz wspiera przeszukiwanie danych w Spotlight. Działa ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami na Mac OS X.

Dziś rusza przedsprzedaż wersji płatnej. Do chwili wydania programu z numerkiem 1.0, Folx Pro możemy kupić za 9,95 dolarów. Dla podjęcia ostatecznej decyzji przed zakupem, możemy pobrać wersję testową. A wysyłając e-mail na support@eltima.com o treści w tytule „Folx PRO free registration license” otrzymamy klucz licencyjny do wersji PRO (będzie działał do zakończenia testów programu).

Jeśli poszukujecie menedżera pobierania plików z sieci, to warto sprawdzić jak sprawuje się Folx. Cena jest bardzo interesująca i może akurat się skusicie.

Witryna programu Folxhttp://mac.eltima.com/download-manager.html
Odnośnik do zakupu programu Folx Pro w cenie 9,95 dolarówKLIKNIJ
Pobierz wersję testową programu – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. jaco

    Działanie w porządku ale wygląd przeraża 😉