FAQT_FAKTURY_MAC_OS_X.jpg

Pojawiła się nowa wersja (1.6) programu do fakturowania na Maku Faqt. W kolejnej odsłonie aplikacji najważniejszą zmianą jest dodanie możliwości wystawiania faktur korygujących. Działa również bez problemu na MAC OS X Snow Leopard.

Faqt to oparty na bazie danych FileMaker program do wystawiania faktur VAT oraz prowadzenia rachunków na Maku. Właśnie fakt, że nie jest to natywna aplikacja MAC OS X w moim odczuciu jest jego najsłabszym punktem. Stara się to jednak zrekompensować cena aplikacji i mnogość funkcji które posiada.

FAQT_FAKTURY_MAC_OS_X-1.jpg

Możliwości zarządzania dokumentami w Faqt są bogate. Od wystawiania faktur VAT, rachunków, paragonów, po dowody wpłaty do kasy i z kasy. Aplikacja pozwala prowadzić kartotekę dokumentów, towarów, usług oraz klientów. Program radzi sobie doskonale z wprowadzaniem dowolnej numeracji na fakturze, edycji i zmianach w dokumentach oraz tworzeniu e-maili z dokumentami PDF, które łatwo możemy wysłać do klienta.

Jeśli nie będzie Wam przeszkadzał interfejs programu, a bardziej niż estetykę cenicie możliwości oferowanego produktu, to sprawdźcie Faqt w działaniu. Na jego korzyść przemawia również cena. 99,00 złotych brutto nie jest dużym wydatkiem dla firmy poszukującej aplikacji do prowadzenia rachunków. Warto również wspomnieć, że od wersji 1.51 program działa na platformie Windows.

Witryna programu Faqt – http://faqt.pl/

Może Cię zainteresować: