^

Unison – beta testy

Przemysław Marczyński

6 sierpnia 2009

unison.png

Jeden z najbardziej docenionych programów do obsługi grup dyskusyjnych szykuje się do odświeżenia. Panowie z Panic rozpoczęli nabór do Beta testów tej aplikacji. Wszystkich, którzy jako pierwsi będą chcieli zobaczyć nową odsłonę Unison w działaniu czeka nie łatwe zadanie. Jak przekonać autorów, że to właśnie Wy, jesteście odpowiednimi osobami, na odpowiednim miejscu. Warto chyba spróbować.

Obok podania podstawowych informacji (e-mail i nazwisko) mamy miejsce na wykazanie się kreatywnością, która nakłoni autorów do wybrania naszej osoby. Chętnych będzie zapewne wielu, więc przed wypełnieniem formularza, warto troszkę pogłówkować.

Odsyłam Was pod ten adres: http://www.panic.com/beta/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Krzysztof Maj

    O! To miło, bo już myślałem, że ten program został zarzucony. W dobie social net oraz takich programow jak Twitter, News Groups raczej idą nieco w odstawkę, ale czasem z nich korzystam i wtedy zawsze odpalam Unison. Ciekawe, co nowego przyniesie przyszła wersja?