^

Thurly

Przemysław Marczyński

4 sierpnia 2009

Thurly.png

Informacja zainteresuje osóby, które mają kłopoty z dzieleniem się zawiłymi adresami internetowymi. Sam czasem wpadam w sidła interpretacji wysyłanych adresów przez program pocztowy. Coś się gubi, coś ucina. Rozwiązaniem jest skorzystanie z programów skracających adresy internetowe. Znamy je dobrze gdy korzystamy z witryn typu Twitter lub Blip.

Safarithurly.png

Thurly to program integrujący się z przeglądarką Safari. Odwiedzając ciekawą stronę wystarczy, że klikniemy zdefiniowany skrót klawiszy aby wyświetliło się podręczne menu. Okno to zawiera skrócony już adres właśnie przeglądanej witryny, który możemy skopiować do schowka. Thurly staje się jeszcze bardziej interesujący, gdy korzystamy z Twittera. Stronę możemy błyskawicznie wysłać do wszystkich obserwujących nas osób.

Program płatny, zawrotne 4,95 dolary. Jeśli jednak nie chcemy wydać tych pieniędzy to będziemy jedynie pozbawieniu szablonów wiadomości dla Twittera i obsługi więcej niż jednego konta tego serwisu.

Podziękowania dla Łukasza Machety za zwrócenie moje uwagi na tą aplikację.

Witryna programu Thurly – http://thurlyapp.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy