^

Taniej na wakacje

Przemysław Marczyński

29 lipca 2009
sale.png

Tak, ten czas to okres ogórkowy. Niby cisza, ale znaleźć można ciekawe oferty zakupów. Firmy, żeby pobudzić troszeczkę nasze uśpione portfele zachęcają nas do opróżnienia kont bankowych na różne sposoby. Może coś Was zainteresuje.


equinuxStore-1.png

Na początek informacja o promocji na stronach firmy equinux. Z faktu, że kończy się już 31 lipca (a niestety przeoczyłem ją wcześniej) warto poznać jej szczegóły. W zależności od ilości kupionych pozycji, możemy uzyskać rabat nawet 25% z kodem SUMMER09. Jest tu kilka ciekawych pozycji do zgarnięcia. Chociażby CoverScout czy MediaCentral.

app4mac.com.png

Kolejna akcja promocyjna to dziecko firmy App4Mac. Tym razem kod upustowy brzmi SUMMER2009. Zniżka ważna do końca sierpnia. Warto tutaj zwrócić uwagę na program CheckUp do kontroli stanu naszego komputera i Plexoo do zmiany rozmiar grafiki.

Poważna walka rozpościera się na polu Paczek z aplikacjami. Na horyzoncie widać już dwie akcje, które bedą ze sobą konkurować.

MBB.png

1 sierpnia pojawi się nowe wydanie MacBoxBundle. Nie znamy większej ilości szczegółów na jej temat. Gdy paczka pojawi się, to zapewne zagości na łamach MM.

TheMacSale.png

Kolejna paczka to nowa inicjatywa o nazwie The Mac Sale. Tutaj autorzy pokusili się o więcej informacji. Za 49,99 dolarów będziemy mogli kupić 10 programów. Wartość kupowanych programów osobno to prawie 500 dolarów. Start tej akcji promocyjnej 4 sierpnia.

Najbliższe dni będą bardzo pracowite. Pojawienie się nowych paczek programów to gratka dla nie jednego użytkownika Maków. Będziemy informować na bieżąco co pojawi się w tych zestawach. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Witryna equinux – www.equinux.com

Witryna app4mac – www.app4mac.com

MacBindleBox – www.macbundlebox.com

The Mac Salewww.themacsale.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

 1. MacKozer

  Jest jeszcze paczka MacWeed, która dostępna jest w dwóch wersjach albo z Amnesia albo z iCalamus.
  – Devon Think
  – Interarchy
  – ImageFramer
  – Media Catalog
  – iCalamus (odblokowany po 500 sprzedanych paczkach)
  – Voila (2000 sprzedanych paczek)
  – SkypeCap (5000 sprzedanych paczek)
  – Optimism (5000 sprzedanych paczek)
  – ProfCast ((5000 sprzedanych paczek)
  – Photo Styler (5000 sprzedanych paczek)
  – MacSnapper (5000 sprzedanych paczek)
  – Sandvox (40000 sprzedanych paczek)
  http://www.macweed.net/
  20% dochodu przeznaczają na Włoski Czerwony Krzyż na rzecz ofiar trzęsienia ziemia w Abruzji.