^

Pokazy dla programistów z WWDC2009 do kupienia

Przemysław Marczyński

21 lipca 2009

videos_hero20090708.png

Na stronach Apple Developer Connection pojawiła się informacja, która ucieszy osoby zajmujące się programowaniem na iPhonea oraz komputery Apple. Jak zawsze na konferencji Worldwide Developers odbywa się bardzo duża ilość spotkań skierowanych dla programistów. Dużą część z nich prowadzą sami inżynierowie z Apple, co daje gwarancję, że informacje płyną z pierwszej ręki i od osób, które znają temat najlepiej. Już teraz, do nabycia są wybrane sesje z czerwcowej konferencji WWDC 2009.

Do wyboru mamy dwie kolekcje. Jedna skupia się na programowaniu dla iPhone, druga natomiast dla Maców. Każda z nich to wydatek 299,00 dolarów. Jeśli będziemy chcieli nabyć dwa zestawy, to zapłacimy za nie już „tylko” 499,00 dolarów. Po dokonaniu płatności wszystkie prelekcje znajdziemy w naszym iTunes, a jest na prawdę na co popatrzeć. O kodowaniu dla iPhone naliczyłem coś około 70 prezentacji, zaś o platformie Mac OS X 86 spotkań. Materiał jak widać bardzo obszerny, a zawartość zainteresuje również początkujących jak i zaawansowanych programistów.

Prezentacje wideo z WWDC 2009http://developer.apple.com/products/videos.html

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy