^

Snow Leopard za darmo do końca lipca.. i tylko lipca?

Przemysław Marczyński

15 lipca 2009

snowaktualizacja.png

Jeśli wstrzymywaliście się z zakupem Mac OS X Leopard, bo za chwilkę ukaże się Snow Leopard, to chcę powiedzieć – kupuj! A wręcz powinienem to powiedzieć już na początku lipca, bo wówczas wystartowała promocja w iSource, gdzie nabywając wersję pudełkową Mac OS X Leopard (MC094) lub paczkę rodzinną systemu (MB022, MB428), otrzymacie bezpłatną aktualizację do Mac OS X Snow Leopard.

Warunki są proste. Kupujecie system u autoryzowanego przedstawiciela lub partnerów iSource i wypełniacie kupon promocyjny. Nie ma tam wiele do wypełniania, czyli podstawowe dane teleadresowe do wysyłki nowego systemu. Obarczeni kosztem znaczka pocztowego wysyłamy kupon do firmy iSource wraz z kopią faktury.

Coś mnie w tym ciekawi. Dlaczego promocja ograniczona jest do 31 lipca tego roku? Czy aby przypadkiem ktoś w siedzibie wiedział więcej o premierze nowego Kota? A może to zwykła podpucha, aby sprzedać w lipcu więcej kopii systemu? Co będzie, gdy spóźnimy się z zakupem i nasza faktura z Mac OS X Leopard będzie nosiła datę 1 sierpnia? Coś mi tu pachnie…

Witryna promocji – KLIKNIJ

Link do kuponu upoważniającego do promocji – KLIKNIJ


Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Roberto

    nie opłaca im się pewnie aż do wyjścia Snow Leo, a tak się pozbędą starocia z magazynów 😉

  2. P. Marczyński

    @Roberto, aj tam od razu „pozbywanie”. Może to promocja skierowana na niecierpliwego klienta? 😉