^

WWDC 2009 zaczynamy odliczanie

Przemysław Marczyński

7 czerwca 2009

wwdc2009.png

To już jutro. O godzinie 19:00 naszego czasu na scenie w Moscone Center (San Francisco) pojawi się Phil Schiller. Powyżej widzicie jeden z bannerów jaki wyciekł do sieci. Dostrzegamy na nim to, co chyba szczególnie będzie podkreślone na tym spotkaniu. iPhone z nowym systemem operacyjnym w trzeciej wersji oraz siła sklepu AppStore. A kto wie, może pojawi się i nowy iPhone (mam nadzieję, że nie tylko z większą ilością pamięci). Myślę, że Apple dobrze zdaje sobie sprawę, że inni również chcą się przyłączyć do skonsumowania rynku zaawansowanych komputerów przenośnych (bo to już przecież nie są telefony). Na rynek wszedł Palm Pre, któremu mocno kibicuję.

wapple.jpg

Nie zabraknie również nowych informacji na temat zbliżającej się premiery nowego Mac OS X Snow Leopard. Chciałbym poznać wreszcie datę premiery tego systemu. Uraczą nas panowie zapewne pokazem możliwości nowego kota.

Czy będzie słynne zawołanie „Jeszcze jedna rzecz”? Zapewne nie w wydaniu Steva Jobsa, choć nie będę zdziwiony, gdy szef pojawi się wirtualnie poprzez zdalną konferencję wideo. Plotki krążą o nowym NetBooku, a może Tablet z Jabłkiem? Gdybajmy i czekajmy.

Gdzie w sieci będziecie mogli śledzić na żywo spotkanie w Moscone.
MacRumors – http://www.macrumorslive.com/
Engadget – http://www.engadget.com/2009/06/08/phil-schiller-keynote-live-from-wwdc-2009/
Gizmodo – http://live.gizmodo.com/
iLounge – http://www.ilounge.com/index.php/news/comments/ilounge-live-wwdc-keynote-coverage-monday-10am-pt/   

Po wszystkim wideo z konferencji znajdziecie tutaj. Jak również te wcześniejse – http://www.apple.com/quicktime/guide/appleevents/

Oficjalna strona konferencji dla Programistów Worldwide Developers Conference 2009 – http://developer.apple.com/wwdc/

Jutro będę miał też dla Was bardzo fajną niespodziankę. Jeśli chcecie zdobyć kawałek dobrego oprogramowania, to w poniedziałek będzie taka okazja. Do usłyszenia!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy