^

Paczka aplikacji MuPromo

bigmupromo2009.png

Dziś jest to wiadomość dnia (dla mnie). MuPromo startuje z paczką programów w bardzo przyzwoitej cenie. Bo zestaw programów w moim odczuciu świetny. Zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przyjaźń z jabłkiem, jak również dla doświadczonych użytkowników. Zobaczmy na co zawiesić oko.

Po pierwsze Parallels Desktop w swojej najnowszej odsłonie. Program umożliwi uruchomić system operacyjny Windows na naszych Makach.

Program TechTool Pro 5 to narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli przetestować nasz system i usunąć błędy, które mogą się pojawić. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli odzyskać utracone dane, z defragmentować dyski utworzyć płytę ratunkową dla naszego Mac OS X. Przysięgam, każdy powinien mieć w swoich zbiorach taką samostartującą płytę ratunkową.

Notebook 3 to wspaniały, doskonały i mógłbym tak długo program do zbierania notatek i ich organizacji. Potrafi gromadzić wszystkie dane łącznie ze zdjęciami i później błyskawicznie je odszukać. Więcej o programie znajdziecie w Moim Jabłuszko numer 1/2009.

NetBarrier X5 – rozbudowany firewall i ochrona przed niepożądanym dostępem z sieci. Dla przezornych.

RipIt – Przenieś zbiory swoich DVD na dysk komputera. Jeśli posiadacie zbiory filmowe i nie lubicie wertować płyt, warto zapamiętać nazwę tego programu.

MoneyWell – finanse i zarządzanie nimi nie jest proste. Jednak z tą produkcją, będzie łatwiejsze i przyjemne.

W paczce jest jeszcze kilka pozycji godnych uwagi. Zresztą dla każdego inny program będzie ważny. Wymienione wyżej produkcje to pozycje, które należy mieć u siebie na dysku i basta. Wszystkich aplikacji jest 11. Cena jak na ten zestaw bardzo dobra – 50 dolarów. Cena programów kupowanych osobno wynosi ponad 520 dolarów. Akcja trwa przez 14 dni.

Co sądzicie o tym zestawie programów? Komentarze do Waszej dyspozycji.

Link do promocji MuPromo – KLIKNIJ (Kupując przez ten link wspierasz witrynę MójMac.pl. Dziękuję!)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Takini

  To do dziela , kupowac i wspierac witryne MojMac.pl 🙂 Ja juz jestem po zakupach i pewnie wieczorem bede prosic o pomoc znajomego 😉

 2. P. Marczyński

  @ Takini dziękuję za wsparcie! Przyda się bardzo 😉

 3. lconer

  Ja się obkupię w weekend więc chętnie stronę wesprę 🙂
  Trzeba przyznać ze Parallels to niezła gratka 🙂 Niedawno przyszło mi do głowy że przydałby się ten programik w jakiejś promocyjnej cenie 😛