^

AirRadar za darmo

AirRadar.png

Jeśli poszukujecie aplikacji, która umożliwi Wam skanowanie dostępnych sieci bezprzewodowych, to AirRadar jest ciekawą pozycją. Cena tego programu to nie całe 10 dolarów. Jednak już dziś, program ten możecie dostać zupełnie za darmo.

airradar.png

MacUpdate szukuję akcję promocyjną, zapowiadającą „Coś dużego”. Inaczej mówiąc za podanie własnego adresu e-mail i otrzymania w późniejszym czasie informacji o Paczce z programami (domysły autora tego tekstu) otrzymamy licencję na program AirRadar. Po wpisaniu się na listę, podany adres e-mail będzie nas upoważniał do aktywacji programu i używania go bez ograniczeń.

Aplikacja potrafi więcej niż systemowe Narzędzie AirPort. Dzięki AirRadar będziemy mieli szczegółowe informacje o sieci Wi-Fi, zakłuceniach i sile sygnału. Plus masa innych wiadomości, której zwykły użytkownik nie bardzo rozumie (w tym ja). Program pozwoli nam tworzyć listy ulubionych sieci i automatycznie się do nich podłączyć. Warto spróbować jak działa AirRadar, szczególnie wędrując po skwerku miasta w poszukiwaniu internetu.

Dziś dwie dobre informacje. Pierwsza to możliwość zdobycia licencji za darmo. Druga, to czekająca nas promocja na programy w następnym tygodniu. To lubię 😉

Formularz na darmową licencję programu AirRadar – KLIKNIJ

Witryna programu AirRadar – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. SebaSonido

  Ściągnięte i o dziwo byłem pierwszy, chyba że to każdemu się wyświetla po zalogowaniu. Na dniach nie omieszkam przetestować. Dziękówa 😉

 2. iSeb

  No, jestem ciekaw co ekipa z MacUpdate szykuje. Licze na chociaz kilka aplikacji, ktore wzbogaca moja 'programoteke’ 😉

 3. Przemek

  tez bym chcial ale security code za cholere nie pasuje, mimo, ze jest prosty do odczytania.

 4. P. Marczyński

  @Przemek do czego Ci security code? Aktywujesz program podając e-mail z formularza na MacUpdate.

 5. Patrycjusz Szubryt

  a ja chyba sie juz nie zalapalem 🙁

 6. Przemek

  @autor
  żeby dostać program, trzeba się zarejstrować na na macupdate, ale przy rejestracji jest token graficzny ktorego za cholere nie jestem w stanie podac prawidlowo mimo, ze nie jest on trudny do odczytania.

 7. wigry

  Dziala jak uzywalem safari na maku nie poszlo poszedlem na winde pod wszystko ok.
  Sprobujcie uzyc innej przegladarki albo zrobcie to od winda ewentualnie wypelnijcie wszystkie pola nawet te nei wymagane nie sprawdzalem tego ale po prostu odruchowo wypelnilem glupotami !!!!