^

Macsnack – paczka aplikacji

macsnack.png

Czy mało Wam wydatków w mijającym tygodniu? Jeśli tak, to zerknijcie na kolejną paczkę z aplikacjami dla komputerów Apple. Za kwotę 49 dolarów zdobędziemy 8 programów. Nie ma wśród nich szumnych tytułów, jednak kilka narzędzi przyda się bardzo w codziennej pracy.

Wśród promocyjnego zestawu odnajdziemy aplikacje do zmiany wielkości zdjęć oraz dodać kilka efektów do naszych obrazków (cienie, refleksy, znak wodny – ResizeMe. Na otyłość dysku pomoże Sponge, który wyłapie duplikaty plików. Gdy nie wystarczy nam wbudowana kompresja ZIP, skorzystamy do dobrodziejstw iArchivera. Notatki zbierze za nas SlidePad, a przepisy kulinarne zapiszemy w Yum. Grafice w plikach PDF przyjrzy się iCombiner, zaś Dragoman przekonwertuje większość plików na wskazany format.

Witryna Macsnack – http://macsnack.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. iSeb

    Warto dodac, ze jak ktos chce to moze sobie wybrac dowolne aplikacje z paczki (tylko te ktore potrzebuje) i tez dostanie odpowiednia znizke 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.