^

CameraSafe – 20 licencji za darmo

CameraSafe002.png

Błyskawiczna informacja dla użytkowników telefonu iPhone. Z faktu na wprowadzenie aplikacji CameraSafe, autorzy rozdają 20 licencji dla pierwszych osób, które na adres support@bitcartel.com wyślą prośbę o licencję. Aplikacja służy do zabezpieczenia dostępu do zdjęć na telefonie. Spieszcie się!

Więcej informacji na blogu programistówhttp://bitcartel.blogspot.com/2009/05/camerasafe-get-free-copy.html

Link do programu CameraSafe w iTuneskliknij

Witryna firmy Bitcartel Softwarehttp://bitcartel.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. SebaSonido

  Dziś dostałem kod do licencji. Dzięki! 😉

 2. P. Marczyński

  Nie ma sprawy 😉 Ktoś jeszcze skorzystał? 😉

 3. SebaSonido

  Nie bardzo tylko wiem jak tego użyć, bo nie ma tam żadnego buttona do zapisania fotki z hasłem, a jedyna możliwość jaka istnieje to podgląd po wpisaniu hasła w przeglądarce internetowej i jeśli tylko o to chodziło autorom aplikacji to jest to słabe rozwiązanie, bo jesli chcemy, by coś było „priv” to wyślemy mu po prostu maila.

 4. P. Marczyński

  Chętnie bym Ci pomógł, ale z przykrością informuję, że nie mam iPhonea i nie mam jak tego sprawdzić. Brak tej słuchawki powoduję, że informacje o aplikacjach dla tej platformy na Mój Mac są znikome. Niestety ;-(

 5. iMamush

  Mam już kod. Wielkie dzięki za informację.

 6. SebaSonido

  Dzięki, przeczytam tutorial, ale niczego nowego sie nie dowiedziałem. Miałem nadzieję na zabezpieczenie fotek w iPhone, by ich podgląd był jedynie możliwy po wpisaniu hasła, a tu tylko ściągnięcie zapisanych fotek na kompa, który na tym właśnie kroku „staje”. Mimo tego, że robiłem wszystko po kolei wg. tutka.

 7. nemesisss

  Przydałaby się jeszcze ochrona poczty i sms 🙂

 8. wieloryp

  Napisałem i dostałem kod – dzięki:) Aplikacja ciekawa, umożliwia zapisanie zrobionych fotek w katalogu z hasłem, ale dość droga prawie 5$…