^

iSale z eBay Polska

Przemysław Marczyński

29 kwietnia 2009

isale5icon.jpg

Niech mnie! iSale to bardzo dobry program dla wystawiania aukcji w serwisie eBay. Znamy go wszyscy bardzo dobrze, bo aplikacja była jedną z tych, które mogliśmy znaleźć w paczce od MacHeist. Ten program pominąłem zupełnie w ocenie wartości zakupowej paczki i wylądował w czeluściach zapomnienia. Nawet nie instalowałem tego programu. Był jeden zasadniczy powód takiego macoszego traktowania tej produkcji – brak wsparcia dla eBay Polska. Dziś odkopuję iSale i wyciągam z popiołów.

isale5auctions.png

Właśnie pojawiła się nowa wersja (5.5.2) tej aplikacji. Na liście zmian widzimy… WSPARCIE DLA AUKCJI EBAY W POLSCE. Ludzie, czy świat staje się piękniejszy przez wiosnę, czy to aplikacje zaczynają dostrzegać nasze nadwiślańskie poletko. Wiadomość pierwszorzędna. Chyba czas odpocząć od Allegro i zobaczyć jak iSale sprawdzi się w działaniu.

Czy ktoś już próbował wystawiać aukcje tym programem?

Witryna programu iSale – http://www.equinux.com/us/products/isale/index.html

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Paweł Dworniak

  Program jest świetny, działa doskonale z „zagramanicznym” ebay’em. Zobaczymy jak poradzi sobie w Polsce. Niestety to co jest jego zaletą jest równocześnie wadą – co by nie mówić ebay.pl to produkt niszowy, wygląda na to że centrala nie dała rady stworzyć choć cienia konkurencji dla krajowego monopolisty. Mimo aktywnego udziału w świecie aukcji transakcje za pośrednictwem ebay.pl zliczam na sztuki (dla porównania na ebay’u na rynek zachodni – Niemcy, Anglia, Francja – w setkach…). Nie jest to oczywiście wina programistów od iSale że ebay nie potrafi znaleźć się na naszym rynku, obawiam się że dobra aplikacja do wystawiania aukcji to za mało na sukces… Ale spróbować warto, a nuż wam się uda 🙂

 2. zug

  poszukuję licencji do tego programu może ktoś ma niepotrzebną?

 3. mmmaslov

  No ale to jakaś lipa trochę. Nie jestem w stanie przejść przez etap rejestracji, tj. nie mogę w iSale autoryzować mojego konta na ebay’u
  MM

 4. P. Marczyński

  @mmmaslov mój proces rejestracji zakończył się sukcesem. Musieli tylko do mnie zadzwonić po PIN weryfikacyjny.

 5. petit

  Po skasowaniu aukcji w iSale, aukcja nadal pozostaje w eBay.
  czy ktos zna cos podobnego na maca jak Turbo Lister