^

Paczka gier dla iPhonea – The 5 Fingers

Przemysław Marczyński

12 marca 2009

ipgrypack.png

Niestety, informacje o tematyce aplikacji dla iPhonea nie pojawiają się tutaj zbyt często (to chyba pierwsza). Szkoda, ale nie posiadam tego urzdzenia i nie wiem czy to się zmieni w najbliższym czasie. Nie ukrywam, że parcie jest duże. Jednak jest pewien problem. A jak problem nie jest wyraźnie określony to znaczy że chodzi o… kryzys. Jedna nie o tym.

Pojawiła się paczka z grami dla iPhonea. To chyba naturalne, bo paczki z aplikacjami dla komputerów sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Pierwsza edycja (zakładam, że to nie ostatnia paczka) zawiera pięć gier dla iPhonea w atrakcyjnej cenie pod nazwą The 5 Fingers Games Bundle. Cena paczki to 3,99 Euro. Będzie coś o strzelaniu z helikoptera, troszkę logicznej rozgrywki oraz zręcznościowe utrzymanie balona przy życiu. Uwzględniając powyższą wypowiedź o iPhonie, nie mogę stwierdzić czy zestaw zawiera ciekawe pozycje. To już zostawiam Wam w komentarzach.

Gry są kompatybilne z iPhonem i iPodem touch (iPhone 2.2 Software Update).

Paczka gier dla iPhona/iPoda – http://5fingersbundle.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy