^

Darmowe aplikacje od Omni Group

Przemysław Marczyński

25 lutego 2009

OmniWeb 5.8.png

Po cichu, jakby nigdy nic Omni Group udostępniło kila swoich produktów za darmo. Najlepszą wiadomością jest uwolnienie przeglądarki internetowej OmniWeb. Posiada ona dużo funkcji ułatwiających przeglądanie sieci i jest świetnym prezentem od Omni. Jednak na tym nie koniec.

Kolejny program któremu warto się przyjrzeć to OmniDazzle. Przyda się wszystkim, którzy prowadzą prezentacje na swoim Maku. Program potrafi zaznaczyć część wskazywanego obszaru, rozjaśnić obszar wokół kursora i inne przydatne efekty wizualne. Polecam.

Oddano nam jeszcze dwa inne produkty OmniDiskSweeper do zarządzania dyskami oraz OmniObjectMeter narzędzie dla programistów do optymalizacji pamięci.

Zapraszam na stronę firmy Omni GroupKLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. grzegor

  OmniDazzle jest genialny do prezentacji czy screencastów! Przyda się na pewno.

 2. przemekspider

  Gdyby tak jeszcze dorzucili Focusa…

 3. P. Marczyński

  @przemekspider Focus w moim odczuciu nie jest idealnym rozwiązaniem. Fakt, kiedyś był, ale teraz jest The Hit List oraz Things. Zdecydowanie przyjemniejsze narzędzia.

 4. przemekspider

  @pemmax – nie no, oczywiście, zgadzam się. Things to aktualnie najlepsze rozwiązanie. Ale…, gdyby tak OmniFocus był za darmo, to raczej bym nie pogardził…

 5. P. Marczyński

  @przemekspider no to jest argument 😉 Jednak THL jest obecnie za darmo.

 6. gregory

  Mój faworyt to latarka 😉