^

-25% za ShareTool

Przemysław Marczyński

6 lutego 2009

sharetool.png

Od dziś do 13 lutego możemy kupić ShareTool z 25% upustem. Koszt aplikacji to 20 dolarów. Przy zakupie dwóch licencji będziemy musieli wydać 30 dolarów. Do czego służy ten program? Nie będę wyginał swojego języka, ponieważ Piotr Chyliński zrobił już to w 12. numerze Mojego Jabłuszka.

Firma Yazsoft, którą możecie kojarzyć dzięki programowi Speed Download, doskonałemu menedżerowi pobierania plików (…). Stworzyła program ShareTool, który nie jest niczym innym jak pomostem między Bonjour i Internetem. Kiedy na dwóch komputerach zostanie zainstalowany ShareTool, niezależnie od tego, gdzie się będą znajdowały, będą zachowywały się tak, jakby oba pracowały w tej samej sieci lokalnej.

Całą recenzję programu znajdziecie w archiwalnym numerze Mojego Jabłuszka (strona 110) pod tym adresem.

Program na pewno wart jest uwagi dla osób pracujących na wielu komputerach. Ułatwi on znacznie synchronizację i przesyłanie plików pomiędzy maszynami.

Strona programu ShareTool – http://www.yazsoft.com/st/index.html

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. magott

    Szkoda, że dolar jest taki drogi…. Jeśli mam 2 maczki i chciałbym mieć np fotki z iPhoto na drugim…. musiałbym i tak mieć 2 licencje… więc przeszło 100 zł …. Nic.. pozostaje obejść się smakiem 🙁 A szkoda, bo to kawał dobrego softu jest….