^

Moje Jabłuszko numer 12

Przemysław Marczyński

12 grudnia 2008

MJ200812-cover.jpg

I znów będzie można spokojnie rozsiąść się w krześle przed komputerem. Nowy numer Mojego Jabłuszka wylądował. Jak to przed świętami ogarnie nas szał zakupów. Co, gdzie i za ile kupić, to wiodący temat numeru. Oprócz poradników dla kupujących, testy. Na uwagę zasługuje opis nowego monitora Apple Cinema Display (chyba nikt jeszcze go nie opisywał) oraz nowy MacBook Pro. Jak zawsze felietony
Czy muszę wspominać, że konkursów jest całe stado? Wartości nagród rosną w zastraszającym tempie.
Moje Jabłuszko ma już rok! Tak milo Państwo, to już 12 numer. Wielu nie dawało szans temu projektowi, wielu się obawiało o jego jakość. Mam nadzieję, że się nie zawiedliście. W moim odczuciu jest to ewenement na dużą skalę. Grono zapaleńców, którzy poświęcają swój czas, na pisanie. Wielkie brawa dla Dominika Łady, Piotra Chylińskiego, Norberta Cała oraz Pawła Piotrowskiego. To oni oddają najwięcej swojego czasu aby powstały kolejne numery miesięcznika. Ja mam przyjemność zapełnić dosłownie kilka stron w każdym wydaniu i ogromną przyjemność współpracować z fantastycznymi ludźmi.
Witryna magazynu Moje Jabłuszko – www.mojejabluszko.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. makojad

    Recenzja ACD pojawiła się kilka tygodni temu na MyApple, o ile pamiętam.

  2. Heidi

    Owszem, mieli recenzję, ale przepisaną z serwisu ArsTechnica.