^

MacUpdate Promo na święta

Przemysław Marczyński

4 grudnia 2008

MP_zima.png

Kolejna paczka aplikacji do wzięcia za 50 dolarów. Mamy tutaj kilka powtórek i perełek. Po pierwsze nowy RapidWeaver. Można już było kupić ten program w paczce, ale nowa wersja to zdecydowanie najlepsza aplikacja. Świetny produkt, prosty w obsłudze, a stworzone przy jego udziale witryny mogą zachwycić. Kolejny w kolejce to Default Folder X. Bardzo przydatny dodatek do nawigacji po folderach. Little Snitch to świetny firewall, jednak ten produkt też znajdował się w jednej z poprzednich edycji MU Promo. Osobiście używam jeszcze z tego zestawu WhatSize. Sprawdzam nim, gdzie mój dysk potrzebuje zwolnić nieco miejsca, ale i ten program mogliśmy oglądać w podobnej akcji promocyjnej. Nie chcę negować tej paczki, ale brakuje mi powiewu świeżości, Nowi użytkownicy Maków, powinni ustawić się w kolejce. Starsi wyjadacze obawiam się, że lepsze programy z tej paczuszki już posiadają. Szkoda.

Czas łapania się za portfel rozpoczął się na dobre. Tym razem pierwszy wystartował MacUpdate Promo, a czeka nas jeszcze MacHeist. Sami zdecydujcie, czy wydacie swoje pieniądze już teraz.

Witryna MacUpdate Holiday Bundle – http://www.mupromo.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz