^

Na zakupy do USA

Przemysław Marczyński

26 listopada 2008

BF.png

Święto Dziękczynienia to czas rodzinnych spotkań i wspominania pierwszych osadników. Jednak dzień po nim mamy tak zwany Czarny Piątek. Tutaj marketing znalazł lukę, która została doskonale wypełniona przez portfele klientów. Przygotujcie się na wyprzedaże i promocje oraz kolejki po przeceniony sprzęt. Jeśli macie kogoś znajomego w USA, to najwyższy czas go wykorzystać. Okazji na oszczędności będzie sporo.

Plotki mówią o przecenach na iPody i gadżety do nich. Na powyższym obrazku widnieje również znaczek iMaca oraz Nike +. Ktoś jeszcze coś rozpoznaje?

Jeśli chodzi o prawdziwe okazje, to podając za ars technica informuję, że Microsoft będzie sprzedawać w Apple Store pakiet Microsoft Office z upustem 75%. Trzeba przyznać, że o takich upustach możemy tylko pomarzyć.

Jak widzicie, warto odnaleźć odległych krewnych w Stanach. Polowanie na przeceny czas zacząć. Tanie zakupy będzie można zrobić tylko jednego dnia – piątek.

Witryna Apple Store – http://store.apple.com/us

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. iSeb

  A kto powiedzial ze ten „Czarny piatek” bedzie tylko za oceanem?? Na Wyspach Brytyjskich tez, wybieram sie w piatek z samego rana za zakupy do Apple Store 🙂

 2. Pemmax

  A nie ma pojęcia kto tak niefortunnie nazwał ten wpis 😉 Ciekawe czy Offica też będziesz miał w takiej cenie.
  Powiedz nam później czy kolejka w AS był długa 😉

 3. Pemmax

  Faktycznie, nie jest to szczyt upustów. Ale kolejki były długie. Podobno w USA nogi bolały od stania w kolejce.

 4. iSeb

  No wlasnie, gdyby na przyklad obnizyli iPoda Touch do 100 funtow to poszlyby pewnie jak swieze buleczki, sam bym kupil 🙂