^

Mac Bundle Box – kolejna paczka aplikacji

Przemysław Marczyński

15 sierpnia 2008

MacBundleBox.jpg

Mamy znów ciekawą paczkę z tanim oprogramowaniem. Wśród propozycji znajdziemy edytor graficzny Compositor, Caboodle – aplikację do organizowania danych, wspominany już tutaj kilka razy w krótkich odstępach czasu Money. Warto też sprawdzić jak można wykorzystać naszego pilota od Apple, a pomoże nam w tym Sofa Control. Nie zabrakło też tutaj edytora tekstu WriteRoom oraz nowego produktu do czytania kanałów RSS o nazwie Headline.

To nie cała propozycja z paczki Mac Bundle Box. Wszystkich programów jest aż 15. Widać, że autorzy z głową dobierali aplikacje, gdyż każdy znajdzie coś dla siebie: edytor graficzny, tekstowy, gry, budzik, finanse i inne. Chyba warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji.

Cena zestawu aplikacji to 49,95 dolarów. Wartość paczki bez promocji 346,69 dolarów. Płatność przez witrynę PayPal. Jeśli nie macie tam konta, to pamiętajcie, że wystarczy karta kredytowa, żeby uiścić opłatę. Co do obdarowania znajomego programem, to jak piszą autorzy w dziale FAQ, należy skontaktować się z producentem, gdyż kod licencyjny jest wystawiany na dane osoby płacącej. Z moich doświadczeń wynika, że programiści często przychylają się do prośby o zmianę danych licencyjnych (mi jeszcze nigdy nie odmówili).

Witryna Mac Bundle Boxhttp://www.macbundlebox.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Darek

    Wygląda świetenie ale się nie skuszę bo mam darmowe odpowiedniki lub danej aplikacji nie potrzebuję.