^

Moje Jabłuszko 6 i cena sławy

Przemysław Marczyński

13 czerwca 2008

MJ200806.jpg

Magazyn Moje Jabłuszko już dostępny. W nowym numerze nacisk położono na telewizje. W szóstym już numerze przeczytacie o tunerach telewizyjnych, które działają z Makami. Nie zabrakło też informacji o Apple TV w polskich realiach. Początkujący filmowcy ucieszy tekst o Final Cut Express. Nie omieszkano zdać raportu z WWDC08. Tradycją stają się konkursy. W tym numerze nie zabrakło takiego przedsięwzięcia. Do wygrania Fable – The Lost Chapters (recenzja w magazynie).

W tym numerze felietoniści czytają chyba w moich myślach. Doskonały, świetny i jakże prawdziwy tekst napisała Kinga Ochendowska. Wyprawa sentymentalna i interesująca – Wojna światów. Drugi ciekawy tekst Piotra Chylińskiego (Kto, co , komu i za ile?) dotyka sprawy która chodzi mi po głowie od dłuższego czasu. Jak sprawić, żeby koszta techniczne utrzymania witryny mogły się zwrócić. Oprócz przyjemności pisania na MM, doświadczam coraz większej presji na jakość, która przegrywa z braku czasu. Ze smutkiem patrze na wydarzenia, których nie mogę opisać, gdyż praca jest ponad tym wszystkim (a szkoda, że nie może być to moją pracą). Również pod tym tekstem podpisuję się z całym przekonaniem. Bez zbędnego przedłużania, POLECAM.

Jeśli nie chcecie przeoczyć żadnego numeru oraz informacji od redakcji Mojego Jabłuszka, dodajcie do swojego czytnika RSS nowy kanał RSS

Cena sławy

Chcieli być sławni to mają 😉 Serwer Mojego Jabłuszka jest tak oblegany, że padł. Jestem jednym z tych szczęśliwców, którym udało się wcisnąć w wąskie gardło 91 stron magazynu. Wiem, że w najbliższym czasie wszystko zostanie przeniesione na super, mega szybkie serwery. To będzie koniec przykrych niespodzianek. Bądźcie cierpliwi. Naprawdę warto.

Witryna magazynu Moje Jabłuszko – www.mojejabluszko.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Mate

    A z ciekawości, na jakiś hosting dedykowany się przenosicie? Macie jakieś godne polecenia serwery?

  2. Pemmax

    Mate, z tym pytaniem odsyłam Cię do Maćka – http://web-coder.pl/ Ja nie jestem wtajemniczony.