^

Mac OS X 10.5.3 już za rogiem

1053.png

Osoby testujące najnowsza poprawkę dla Leoparda wybiegają na prostą. Dziś otrzymali od Apple pliczek o kodzie „9D34”. W notatkach do najnowszego wydania testowej poprawki znaleźć można prośbę o sprawdzenie takich komponentów systemu jak: Mail, Spcaces, Time Machine, grafika, dźwięk. Poprawiono kod jądra systemu co ma poprawić znacznie jego wydajność. Łata 10.5.3 ma zawierać ponad 200 poprawek do najnowszego kota Apple.

Trzymam kciuki za rychłe pojawienie się trzeciego numerka w SU. Oby to był czerwiec…

Leopard czasem (zaznaczam CZASEM) zaskakuje mnie swoimi reakcjami na moje gesty myszką. Czy Wy też macie migającą ikonkę po przeciągnięciu odnośnika z Safari w lewy narożnik biurka (Dock po lewej stronie pulpitu). Mi systematycznie po takiej operacji znaczek podskakuje jak szalony 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. macin

    Mi spaces niekiedy wraca, przełączam np na 2 a on samoczynnie wraca do 1. Do tego iChat nie chce urządzać wideokonferencji, Bóg raczy wiedzieć dlaczego. Poza tym raczej wszystko OK.
    No może jeszcze zapora firewall nie daje wielu opcji konfiguracji – nie mogę ustawić ręcznie portów (w łatwy sposób – bez terminala).

  2. Roberto

    yay, fajnie by było jakby przyśpieszył 🙂 (nie żeby był wolny, ale to fajny ficzer ;])
    ja tam zauważyłem tylko bugi przy odbijaniu w docku ;]