^

Wyniki konkursu TranslateIt!

Przemysław Marczyński

30 kwietnia 2008

ti_deluxe.png

Jak zapowiedziałem, dziś zostały wylosowane trzy osoby, które wkrótce będą mogły się cieszyć z użytkowania TranslateIt!. Tutaj jak zawsze powinny znaleźć się podziękowania i takie słowa kieruję do Alexeya Galygina. To dzięki niemu zabawa mogła się odbyć, a zwycięzcy mogą cieszyć się z wygranej. Tutaj też składam podziękowania wszystkim, którzy stanęli w szranki o TranslateIt! Nie ma co ukrywać, że jedną z ważniejszych rzeczy dla prowadzącego blog/stronę internetową jest interakcja z czytelnikiem. Dlatego ciesze się jak dziecko z każdego pozostawionego komentarza oraz e-maili, które od Was dostaję. Nie mniej, cieszę się z faktu, że mogłem Wam oddać licencję na TI!

Statystyki i prawidłowe odpowiedzi

AKTUALIZACJA – Patrz na koniec wpisu 30.04

W zabawie wzięło udział 14 osób. Z tego jeden pan źle odpowiedział na pytanie.

Z tego co widać powyżej, sprawa nie była trudna. Chyba najbardziej wymagającym pytaniem było zaproponowanie nowej funkcji do TI! Muszę przyznać, że jesteście bardzo kreatywni. Wszystkie sugestie zostały przesłane do autora. Mam nadzieję, że będziemy mieli wkład w rozwój tej aplikacji 😉 Prawidłowe odpowiedzi na pytania to: 1 – A, 2 – C.

Losowanie odbyło się przy udziale witryny www.random.org Osobą zostały przypisane numerki w zależności od daty odpowiedzi na pytanie. Pierwsza osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi dostała numerek jeden.

Zwycięzcy

Przejdźmy do konkretów. Zwycięzcami zostali:

1. Marek Jasiński – licencja dożywotnia

2. Michał Terbert – licencja na 2 lata

3. Monika Kłapsia – licencja na 1 rok

GRATULUJĘ!

Proszę wkrótce spodziewać się przesyłek licencyjnych. W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt.

Ja ze swojej strony zapytuję, jak Wam podoba się taka forma rozdawania licencji? Chętnie wysłucham rad, sugestii i słów krytyki. Drugie pytanie. Jakie programy chcielibyście zobaczyć w konkursach na MM? Piszcie, zobaczymy co da się zrobić 😉 Ze swojej strony postaram się, aby idea konkursów nie umarła. Dodałem również specjalną kategorię Konkursy, co może zwiastować tylko jedno… będzie więcej takiej zabawy

Komentarze są dla Was.

Wszyscy, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania konkursowe otrzymują od Nas (bardziej od Alexa ;-)) licencję na 3 miesiące TranslateIt!. Mam nadzieję, że to osłodzi troszeczkę goryczkę porażki. Pozdrawiam!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Michal

  Suuuper! Pierwszy raz w zyciu cos wygralem 😉
  Tylko prosze popraw moje nazwisko na Terbert 😉

 2. Michal

  Chyba ze to nie ja 😉 Tylko ktos o podobnym nazwisku…

 3. Monika

  Wygrali ci, co mają imiona zaczynające się na M ;D
  Czasem jednak mam szczęście!

 4. jwieczorek

  No cóż, będzie trzeba kupić samemu 😉
  Pozostaje czekać na kolejne konkursy, pomysł bardzo udany.

 5. Wojciech Ignaczewski

  Ciekaw jestem jakie były propozycje na nowości. Jest możliwość ich zaprezentowania?

 6. Marek Jasiński

  Ha Ha do tej pory cieszę się jak dziecko 😉 Rewelacyjny pomysł. Widzę same korzyści z takiego konkursu. Autor programu może rozwijać swoje dzieło, dzięki czemu My użytkownicy będziemy mieli swój wkład, a przy okazji możliwość wygrania go. Miodzio 🙂

 7. Pemmax

  @Michał – przepraszam. Już poprawione.
  @@Wojciech – to są tajne informacje przez poufne 😉
  @Wszyscy – oprócz cukru proszę o słowa krytyki (tej budującej) i nowych pomysłów. I oczywiście miło będzie jak podsuniecie jakieś pomysły na nagrody konkursowe 😉
  Dla wszystkich co nie zostali wylosowani, szykuje się drobny upominek pocieszenia. Szczegóły jeszcze dzisiaj.

 8. Michal

  @Pemmax: zjadles literke T na koncu, moje nazwisko to Terbert 🙂 Trudne jak na polskie realia 🙂
  Slowa krytyki? Wiecej konkursow 🙂 Trzymaj sie cieplo!