^

Ukryta aktualizacja do iClip

Przemysław Marczyński

26 kwietnia 2008

iClip.jpg

Spore grono użytkowników Maków zna zapewne ten produkt. W 2006 roku należał do paczki z MacHeist. Można go również nabyć w obecnym MacHeist Bundels. iClip doskonale wspiera codzienną pracę zapisując w pamięci dane ze schowka (klawisze Jabłko+C). Od tak długiego czasu autor aplikacji John Casasanta nie aktualizował programu. Tak na dobrą miarę nie uaktualnił go ani razu. Pod Leopardem iClip działał nie najlepiej. Jednak na stronie aplikacji nic się nie działo. O dziwo pośród wpisów na forum MacHeist, z którym związany jest John Casasanta poinformował o paczce z uaktualnieniem. Numerek to zaledwie 4.0.1, ale muszę przyznać, że wydajność programu znacznie się poprawiła. Wszystkich chętnych odsylam pod ten adres: http://www.mhstatic.com/apps/iClip.dmg

Oprócz dużej funkcjonalności iClip posiada świetnie wyglądający interfejs. Miło to powiedzieć, ale za tym cukiereczkiem stoi polski grafik Piotr Gajos (Pe8er). Pogratulować.

Witryna programu iClip – http://inventive.us

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy