^

Szkolenia z QuarkXPress 7 z dofinansowaniem

Przemysław Marczyński

17 kwietnia 2008

qurk_logo.png

Pamiętacie jak pisałem o firmie Quark w odniesieniu do abolicji pirackiej? Firma ponownie przedstawiła ciekawy projekt – szkolenia w atrakcyjnej cenie. Osoby, które skorzystały z abolicji zapłacą za kurs 99 złotych, jednak każdy z uczestników dostanie książkę o wartości 89 złotych. Po krótkim rachowaniu wychodzi nam 10 złotych. Cena świetna, nieprawdaż.

Osoby, które nie nabyły QuarkXPress w pirackiej promocji również mogą skorzystać z cyklu szkoleń, jednak na mniej preferencyjnych warunkach.

Teraz oddaję głos Panu Pawłowi Rosiakowi, który zapozna Was ze szczegółami.

Szanowni Państwo,

W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszyły się szkolenia zorganizowane przez nas wspólnie z firmą IT Media (Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Quark), zorganizowaliśmy dwa dodatkowe terminy: 25 kwietnia oraz 9 maja.

Celem szkolenia jest pokazanie Wam, jak bardzo nowa wersja QuarkXPress może być pomocna w Waszej codziennej pracy.
Większość użytkowników QuarkXPress 7 używa go w sposób podobny, jak używali QuarkXPress 4. Nie jest to słuszne podejście, gdyż wersja 7 oferuje bardzo wiele nowych możliwości. Na szkoleniu omawiane będą nowe funkcje, takie jak Composition Zones, funkcje kreatywne, nowy interfejs użytkownika oraz wiele innych istotnych zagadnień, jak np. generowanie wysokiej jakości plików PDF bez konieczności używania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Będziemy również mówić o zarządzaniu kolorem (CMS).
Bardzo szczegółowo omawiana będzie również konfiguracja samego programu, by działał on szybciej oraz stabilniej.

Szkolenie jest czterogodzinne, w grupach ok. 15 osób (maksimum 18). Każdy z uczestników szkolenia ma do dyspozycji komputer, na którym może wykonywać ćwiczenia. Prowadzone jest przez Piotra Cerafickiego, który posiada tytuł Quark Expert.
Po szkoleniu przewidzieliśmy czas na pytania i odpowiedzi. Jeśli macie jakieś problemy z użytkowniem programu QuarkXPress w wersji 7, Piotr będzie do Waszej dyspozycji.

Szkolenie jest odpłatne, jednak z uwagi na fakt że Quark postanowił je dofinansować, opłata jest symboliczna: 99 zł dla osób które zakupiły QuarkXPress 7 w promocji „amnestyjnej” oraz 199 zł dla wszystkich pozostałych (ceny netto).
Każdy z uczestników otrzyma bezpłatnie książkę p. Bogdana Komińskiego „QuarkXPress 7” (cena detaliczna książki: 89 zł).

Serdecznie zapraszam na oficjalną stronę Quark w Polsce: http://www.quark.waw.pl
Znajdziecie tam więcej szczegółów oraz link do formularza rejestracji.
Gorąco zachęcam również do aktywnego korzystania z Forum Użytkowników Quarka.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy